Samsung Galaxy Unpacked’in yeri belli oldu

Samsung Galaxy Unpacked’in yeri belli oldu

ABONE OL
04 Haziran 2023, 00:00:02

Samsung, son zamanlarda katlanabilir telefonlar konusunda oldukça iddialı bir şekilde çalışmalarını sürdürüyor. Bu çalışmalarına devam eden ve hatta bir adım daha öteye taşıyan Samsung, yeni katlanabilir telefonları Galaxy Z Fold 5 ve Z Flip 5’i tanıtmaya hazırlanıyor. Bu telefonların tanıtımı için Samsung, ABD ve Avrupa yerine Kore’de bir etkinlik düzenleyeceği söylentisi gündeme gelmişti. Sonradan Samsung yetkilisi Lee Young-hee tarafından yapılan açıklamayla bu söylenti doğrulandı.

Lee, yapmış olduğu açıklamada Galaxy Unpacked etkinliğinin Seul’de yapılacağını belirtti. Samsung, katlanabilir telefonları Galaxy Z Fold 5 ve Z Flip 5’i bu etkinlikte tanıtacak. Lee, etkinliğin neden Kore’de yapılacağıyla ilgili bir soruya “Çünkü Kore anlamlı ve önemli” şeklinde cevap verdi.

Samsung Galaxy Unpacked etkinliği, katlanabilir telefonların yanı sıra diğer Samsung ürünlerinin de tanıtılacağı bir etkinlik olacak. Galaxy Watch 6 serisi akıllı saatler ve Tab S9 serisi tabletler bu etkinlikte gözler önüne çıkarılacak. Bununla birlikte Samsung, bir karışık gerçeklik başlığı da tanıtabilir fakat bu konuda henüz net bir bilgi bulunmuyor.

Galaxy Z Fold 5 ve Z Flip 5, ince ve hafif tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Samsung, bu telefonlarda daha geniş ekranlar kullanarak, kullanıcılara daha fazla alan sunmayı hedefliyor. Fiyatlarının da biraz daha düşük olması beklenen bu telefonlar, kullanıcılar tarafından büyük ilgiyle karşılanacak.

Samsung, katlanabilir telefonlara olan ilgiyi göz önüne alarak, yeni modellerinin tasarım ve özelliklerinde büyük yenilikler sunmaya devam edecek. Bu sayede, katlanabilir telefonlar piyasada kendine özel bir yer edinecektir.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments