Samsung Galaxy Watch 6 Classic görüntüleri ortaya çıktı

Samsung Galaxy Watch 6 Classic görüntüleri ortaya çıktı

ABONE OL
25 Mayıs 2023, 11:06:44

Samsung, yakında gerçekleştireceği Unpacked etkinliği ile beraber Watch 6 Classic cihazını Galaxy Z Flip 5, Z Fold 5 ve Tab S9 kadrosuyla resmiyet kazandırmaya hazırlanıyor. Temmuz ayında tanıtımını yapması beklenen yeni akıllı saat ikilisi için heyecanlı bekleyiş devam ediyor.

Yeni Wear OS işletim sistemi ile 2021 yılında piyasaya sürülen Galaxy Watch 4 Classic, geçen yılki Watch 5 Pro’dan daha fazla ortak noktaya sahip olacak. Ayrıca, Samsung’un imzası olan döner çerçevenin geri getirileceği de söyleniyor.

Galaxy Watch 6 Classic’in titanyum yapısı Galaxy Watch 5 Pro ile karşılaştırıldığında daha küçük bir bataryaya sahip olacak. Ancak, bu en azından Watch 4 Classic’e göre daha iyi bir yükseltme anlamına geliyor.

Watch 6 Classic’e ek olarak, dönen çerçevesiz, ekstra büyük pili olmayan ve bütçe dostu Apple Watch SE ailesine rakip olacak “normal” bir Galaxy Watch 6 modeli de geleceği söyleniyor.

Samsung’un yakında piyasaya sürülecek olan akıllı saatleri ile ilgili haberler heyecan yaratmaya devam ediyor. Merakla beklenen Unpacked etkinliği ile beraber, yeni cihazlar hakkında daha fazla bilgi alabileceğiz.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal