Samsung İnternet beta güncellemesi tabletler için iyileştirmeler sundu

Samsung İnternet beta güncellemesi tabletler için iyileştirmeler sundu

ABONE OL
25 Nisan 2023, 15:57:59

Samsung Internet için Yeni Beta Güncellemesi

Günümüzde pek çok farklı internet tarayıcısı bulunuyor ve Samsung Internet de bunlardan biri. Şimdi ise Samsung Internet yeni bir beta güncellemesi ile karşımızda. Akıllı telefonlar için önceden bulunan özelliklerden biri olan URL çubuğunu tarayıcının altına taşıma özelliği, Samsung Internet Beta 21.0’dan itibaren tabletlerde de kullanılabilecek. Bu yeni özellik sayesinde, uygulama hem mobil hem de tablet cihazlarında URL çubuğunu en alta konumlandırabilecek. Ayrıca eski versiyonlarda bulunan yer imi ve sekme çubukları da yeniden konumlandırılabilecek.

Daha fazla sekme açık tutmak isteyen kullanıcılar için de bir düzenleme yapıldı. Samsung Internet, arka planda maksimum 99 sekmeyi desteklemekte olup, 100. sekme açıldığında en eski sekme otomatik olarak kapatılıyor. Ancak son güncelleme ile kapatılan sekmeleri yeniden açma seçeneği sunuldu ve kullanıcılar sekme sayısı sınırına yaklaştıklarında uyarı alacaklar.

Samsung Internet, en iyi Samsung telefonlarında varsayılan tarayıcı olarak kullanılıyor ve şirketin kendi tarayıcısını kullanmanın sayısız faydaları bulunuyor. Ancak tablet kullanıcıları için kullanılabilirlik açısından bazı dezavantajları da mevcut. Şirket, form faktörlerinin önemini fark ettikleri için Samsung Internet Beta v21.0 sürümünde tablet kullanıcıları için özel tasarımlara yer veriyor.

Eğer siz de bu yenilikleri denemek isterseniz, Samsung Internet Beta v21.0’ı Galaxy Store veya Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Geliştiricilerin kullanıcıları daha iyi bir deneyim sunmak adına yaptığı bu yenilikler için güncellemeleri takip edebilirsiniz.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal