Sendeo Kargo Güneş Mahallesi Şube (Kepez, Antalya)

Sendeo Kargo Güneş Mahallesi Şube (Kepez, Antalya)

ABONE OL
04 Mart 2023, 17:51:38

Adres: Hüsnü Karakaş Mahallesi Ömer Buyrukçu Caddesi Numara: 105-A Kepez – Antalya
Telefon: 444 75 48

Sendeo Kargo Güneş Mahallesi şubesi iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. Sendeo Kargo Güneş Mahallesi şubesinde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

Ad, soyadı ile kargo takibi, kargo takip numarası ile kargo takibi, adres ya da telefon numarası değişikliği, teslimat, gönderi süresi öğrenme, kargo kampanyaları, kargo lojistik için veya şube öneri bildirim ve istekleri, kargo sorunları, kurye, teslimat sorunları ve diğer kargo ile ilgili şikâyet bildirimlerini şubelerden yapabilirsiniz.

Kargo takibi yapacaklar Sendeo şubeyi aramadan önce kargo takip numarasını hazırlamaları durumda şubeden kargo takip işlemlerini daha hızlı bir şekilde yapabilirler. Kargo takip numaranızı bilmiyorsanız kargo göndericisine ulaşarak kargo takip numaranızı öğrenebilirsiniz.

Sendeo kargo toplu ve sürekli gönderim yapan işletme ya da kurumlar için özel anlaşma kabul etmektedir. Toplu gönderi ya da sürekli gönderi yapıyorsanız Sendeo şube veya müşteri hizmetleri ile görüşerek kargo ve lojistik hizmetleriniz için özel kargo fiyatı alabilirsiniz.

Sendeo Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 75 48
Sendeo İnternet Sitesi: www.sendeo.com.tr

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal