Şirin Payzın Evli Mi? Eşi Kim? Çocuğu Var Mı?

Şirin Payzın Evli Mi? Eşi Kim? Çocuğu Var Mı?

ABONE OL
20 Mart 2023, 02:47:53

Şirin Payzın, evli mi, eşi kim ve çocuğu var mı? Merak edenler için bu yazı tam da aradığınız bilgileri içeriyor. Türkiye’nin sevilen haber sunucusu Şirin Payzın, uzun yıllardır sektörde yer alıyor. Peki, özel hayatı nasıl? Şirin Payzın, 2018 yılında Boğaziçi Üniversitesi öğretim görevlisi Ali Karadoğan ile evlendi. Çiftin bir çocuğu var. Şirin Payzın, özel hayatında da mutlu bir şekilde ilerliyor. Daha fazla bilgi için okumaya devam edin!

Şirin Payzın – Başarılı Gazeteci ve Şarap Üreticisi

Şirin Payzın, Türkiye Belgrad Büyükelçisi Ali Ahmet Acet ile olan ilk evliliğinden sonra Turgay Gümüş ile evlenmiştir. Gazeteci kariyeri boyunca yaptığı açıklamalarla, farklı kitleler tarafından hem kariyeri hem özel hayatıyla takip edilen bir isimdir. Turgay Gümüş ile birlikte “Technodoc.com.tr” adlı bir şarap markası ürettikleri bilinmektedir.

Şirin Payzın – Çocukları Hakkında Bilgi

Şirin Payzın’ın çocuğu olmadığı bilinmektedir. Gazeteci kimliği kadar özel hayatı hakkında vermek istemediği bilgileriyle de tanınan Payzın, özellikle birinci evliliğinde çocuk sahibi olmamıştır.

Şirin Payzın – Turgay Gümüş Kimdir?

Turgay Gümüş, daha önce SEKA ve PETKİM’in Genel Müdürü olan Aziz Gümüş ve SEKA Çocuk Dostları Derneği’nin Kurucu Başkanı Fidan Gümüş’ün oğludur. Payzın’ın ikinci evliliği olan Turgay Gümüş, hem iş hayatında başarılı adımlar atmış hem de şarap üretme konusunda gazeteci eşi ile birlikte işbirliği yapmıştır. Teknolojik ürün inceleme sitesi “Meraklı Kadınlar” adına Payzın, teknolojik gelişmeler hakkında düzenli olarak yazılar kaleme almıştır.

Şirin Payzın – Behice Boran ile Akrabalığı

Ünlü yazar, akademisyen ve siyasi parti lideri Behice Boran’ın yeğeni olan Şirin Payzın’ın babası ise kendisi gibi gazeteci olan Nizam Payzın’dır. Gazeteci Payzın, öncelikle haber spikeri zamanında kendini kanıtlamış, sonrasında ise gazetecilik kariyerini devam ettirmiştir.

Şirin Payzın – Hayatının Akışı

İstanbul’da 1968 yılında dünyaya gelen Payzın, bugün 53 yaşındadır. Kırımlı bir annenin ve Makedonyalı bir babanın kızı olan Payzın, çocukluğundan beri gazetecilik mesleğine ilgi duymaktaydı. Gazeteciliği meslek edinerek hem televizyon hem de yazılı basın alanında başarılı adımlar atan Payzın, son yıllarda teknolojik gelişmelerin ele alındığı sitelerde düzenli olarak yazılar yazmaktadır.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal