Slack GPT ile iş birliği platformu yepyeni bir boyuta taşınıyor

Slack GPT ile iş birliği platformu yepyeni bir boyuta taşınıyor

ABONE OL
06 Mayıs 2023, 17:23:17

Slack GPT, verimliliği artırmak için yapay zeka özellikleri sunan bir platformdur. Slack kullanıcılarının etkileşimlerini kesintiye uğratmadan mesajların tonunu ve uzunluğunu yönlendirme ve Huddle’lara sizin adınıza katılarak okunmamış mesajlarınızı özetleme özellikleri bulunmaktadır. Salesforce World Tour etkinliğinde tanıtılan Slack GPT, üretken AI deneyimi için iki yeni uygulama sunmaktadır: yerleşik AI özellikleri ve özelleştirilebilir otomatik iş akışları. Bu özellikler, Slack kullanıcılarının günlük işlerini kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. Ayrıca, Slack GPT, kullanıcıların basit komutlarla otomatik işlemleri gerçekleştirmek için gelişmiş araçlar sunuyor. Şirketlerin gizlilik endişelerini karşılamak için Slack ekosistemine kendi özel yazılımlarını veya dil modellerini entegre etme seçeneği de bulunmaktadır.

Einstein GPT, Slack için özel olarak tasarlanan bir üretken AI asistanıdır. Salesforce Customer 360 verilerinden ve Data Cloud’dan canlı müşteri bilgilerine erişebildiği için, Slack iş akışlarına entegre edilerek ekiplere yeni potansiyel müşteriler veya süren satış projelerine dair güncellemeler hakkında otomatik olarak bilgilendirmeler yapabilir. Slack CEO’su Lidiane Jones, “Üretken AI, iş yapma şeklini yeniden tanımlama ve önemli iş verimliliği sağlama potansiyeline sahip” açıklamasında bulundu.

Slack GPT özellikleri henüz kesin çıkış tarihleri belirlenmemiş olsa da, bu yaz döneminde kullanıma sunulması beklenen Yeni İş Akışı Oluşturucu dışındaki özellikler hala geliştirilme aşamasındadır. Slack GPT’nin sunacağı özellikler, Slack kullanıcılarının işlerini kolaylaştırmak ve iş verimliliğini arttırmak için çok büyük bir potansiyele sahip olduğunu göstermektedir.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal