Sonbaharda Cep Telefonlarına ‘The Division Resurgence’ Fırtınası

Sonbaharda Cep Telefonlarına ‘The Division Resurgence’ Fırtınası

ABONE OL
14 Haziran 2023, 09:41:50

Ubisoft, dünya çapındaki shooter oyun fanları tarafından takdir edilen The Division serisine mobil platformda bir boyut kazandırmaya hazırlanıyor. Geçtiğimiz günlerde düzenlenen Ubisoft Forward etkinliğinde, 2023 sonbaharında akıllı telefonlara sızması beklenen The Division Resurgence adlı mobil oyun duyuruldu. Bir kriz döneminde geçen oyun, önceki oyunlarda olduğu gibi New York’ta yaşanıyor. Virüs salgını sonucu dünya krize sürükleniyor ve kullanıcılar açık dünya oyun deneyimi yaşarken multiplayer özelliği ile arkadaşları da dahil edebiliyorlar. Ubisoft, bu mobil oyun deneyimini “gerçek bir MMO deneyimi” olarak nitelendiriyor.

Oyunun erken sürümü ile yapılan testlerde, mobil platformda da tam anlamıyla The Division keyfinin sunulduğu görüldü. Grafikler oldukça kaliteli olup karakter oluşturma sürecinde karakter modeline yakından bakabilme özelliği oyuncular tarafından takdirle karşılandı. Oyun, geçtiği Manhattan mekanlarındaki yoğun ve geniş siperlerle ateş hattından sık sık çıkmayı gerektiren bu türdeki shooter oyunlarda önemli bir faktör olan birçok siper alanına da sahip.

Ancak, oyuncuların görünümden dolayı yanlışlıkla siperden çıktıkları gözlemlenmiştir. Ayrıca, Resurgence ücretsiz olarak sunulacak olsa da, oyun deneyiminin ücretli unsurlarının ne kadar olacağı hala belirsiz. Bu, bir ganimet odaklı shooter için önemli bir ayrıntı.

The Division Resurgence üzerinde bir süredir çalışılıyor. İlk duyurusu 2021 yılında yapılan oyun, geçen sene adlandırıldı. The Division franchiseı, bir başka konsol ve PC yan ürünü olan Heartland ile de genişleme yolunda ilerliyor.

Genel olarak, The Division Resurgence, birçok mobil oyun severin sabırsızlıkla beklediği oyunlardan biri. Ubisoft, bu yeni oyun ile shooter severleri beklediği tüm özellikleri sunmayı hedefliyor. Bu nedenle, oyun tutkunlarından oldukça olumlu tepkiler alacağı tahmin ediliyor.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal