Sony WF-1000XM5 özellikleri belirlendi – teknotechnic

Sony WF-1000XM5 özellikleri belirlendi – teknotechnic

ABONE OL
16 Haziran 2023, 12:35:41

Sony WF-1000XM5 Kablosuz Kulaklıklarının Özellikleri

Sony şirketi, giyilebilir cihaz kategorisindeki çalışmalarına devam ediyor ve son aylarda WF-1000XM5 kablosuz kulaklık modeli hakkında birçok sızıntı yapılmaktadır. Bu da onların lansmanının yaklaştığı anlamına gelmektedir.

WF-1000XM5, sadece 5,9 gram ağırlığıyla son derece hafif bir üründür. Bu kulaklık modelinde Sony’nin Dinamik Sürücü X olarak adlandırılan, 8,4 mm çapında ölçen ve mükemmel ses kalitesi sunması beklenen özel bir sürücü bulunmaktadır.

Kulaklık, gerçek zamanlı optimizasyona izin veren iki tescilli işlemci ve ikili geri bildirim mikrofonları sayesinde aktif gürültü önleme performansı sunar. Ayrıca, gürültüyü daha hassas bir şekilde algılayabilen üç mikrofon sayesinde sesi optimize etmek için gerekli olan hassas ses algılama teknolojisi ve entegre kemik iletimli sensörlere sahiptir. Bu özellikler sayesinde WF-1000XM5, gürültülü ortamlarda bile mükemmel arama deneyimleri sunmaktadır.

Kulaklık kılıfı, 500 mAh bataryaya sahiptir ve bu batarya kulaklıkların toplam çalışma süresini 24 saate kadar uzatabilir. Bu sayede kullanıcılar, uzun süreler boyunca kesintisiz bir müzik deneyimi yaşayabilirler.

WF-1000XM5, Bluetooth 5.3 özelliği ve çok noktalı bağlantı desteği ile donatılmıştır. Ayrıca, IPX4 sertifikasına sahip olan kulaklık başlıkları, ter ve su sıçramalarına karşı dayanıklılık sunar. Bu da kullanıcıların spor yaparken veya dışarıda aktif olarak kulaklıkları kullanmalarını sağlar.

Sonuç olarak, Sony WF-1000XM5 kablosuz kulaklıkları, hafif yapısı, mükemmel ses kalitesi, gürültü önleme özellikleri ve dayanıklı tasarımıyla dikkat çeken bir üründür. Bu kulaklıklar, kullanıcılarına kesintisiz bir müzik deneyimi sunarken aynı zamanda günlük hayatta da pratik bir kullanım imkanı sağlar.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal