Sony Xperia 5 V’in şarj hızı doğrulandı

Sony Xperia 5 V’in şarj hızı doğrulandı

ABONE OL
25 Nisan 2023, 03:54:11

Sony Xperia 5 V’nin çıkış tarihi yakın

Sony Xperia 5 V, bir çeyrek daha önce kullanıcılarla buluşacak gibi görünüyor. Telefonla ilgili sızıntılar artış gösterirken, Çin’in resmi sertifika kurulu 3C’nin veri tabanında telefonun şarj hızının 33W olduğunu gösteren bir kayıt eklendi. Bu, Xperia 5 V’nin yakın zamanda çıkacağını gösteriyor.

Geçmiş sızıntılardan edinilen bilgilere göre, Sony Xperia 5 V, Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 işlemciye sahip olacak ve 16GB RAM’e sahip olacak. Teknoblog’da yer alan haberde de belirtildiği gibi, Ortaya Çıkan Geekbench testi sonucu telefonun sahip olduğu özellikleri doğruladı.

Sony Xperia 5 V, duyuru takvimini değiştirebilir

Sony, genellikle mayıs-ağustos ayları arasında Xperia 1 modellerini ve eylül ya da ekim ayında da Xperia 5 modellerini tanıtıyor. Ancak Sony Xperia 5 V ile birlikte bu durum değişecek gibi görünüyor. Telefonun çıkış tarihi hakkında henüz resmi bir açıklama yapılmamış olsa da, telefonun sızıntıları arttıkça çıkış tarihi yakınlaşıyor. Bu nedenle, Sony Xperia 5 V’nin kısa bir süre içinde çıkması bekleniyor.

Sonuç olarak, Sony Xperia 5 V’nin yakında kullanıcılarla buluşması bekleniyor. Telefonun özelliklerinin yanı sıra, şarj hızı da çok etkileyici. Sony’nin yeni telefonu piyasaya sürdüğünde, akıllı telefon kullanıcılarından büyük bir ilgi göreceğine hiç şüphe yok.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal