Sony Xperia 5 V’in tanıtım videosu sızdı

Sony Xperia 5 V’in tanıtım videosu sızdı

ABONE OL
25 Temmuz 2023, 04:56:21

Sony Xperia 5 V Özellikleri ve Duyurusu Yaklaşıyor

Sony Xperia 5 V

Sony Xperia 5 IV geçtiğimiz yılın sonbaharında tanıtılmıştı. Dolayısıyla bu telefonun takipçisinin duyurusunun yaklaştığı tahmin ediliyor. İnternete sızan bir tanıtım videosu, Sony Xperia 5 V için beklenen duyurunun çok da uzak olmadığının sinyalini veriyor.

Videoda Xperia 5 V’in yenilenmiş bir tasarıma sahip olacağı kolaylıkla fark ediliyor. Telefonun arkasında iki kamera yer alıyor. Bu da Xperia 5 V’in seleflerinden farklı olarak telefoto kamera taşımadığı anlamına geliyor. Zira bu iki kameradan birinin geniş, diğerinin ise ultra geniş açılı kamera olma ihtimali bir hayli yüksek görünüyor.

Ön panel tasarımında herhangi bir değişiklik söz konusu değilken, 3.5 mm kulaklık jakının yeni modelde de varlığını sürdürdüğü belirtildi. Videoda telefonu siyah, beyaz ve mavi olmak üzere üç renk seçeneğiyle görmek mümkün olurken; bunların yanında ekstra başka seçeneklerin olup olmayacağı belirsizliğini koruyor.


Sony Xperia 5 V’de Güçlü Bir İşlemci Bulunacak

Daha önce ortaya çıkan bir benchmark testi sonucuna göre; Sony Xperia 5 V, Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 işlemciyle gelecek. Telefona eşlik edecek belleğin kapasite seçenekleri 16 GB’a kadar uzanacak. Ayrıca telefonun 33W hızlı şarj desteği de doğrulanan özellikler arasında yer alıyor.

Sony Xperia 5 V’nin özellikleri ve duyurusu merakla bekleniyor. Telefonun yenilenmiş tasarımı ve güçlü işlemci seçeneği, kullanıcılara üstün bir deneyim sunmayı hedefliyor. Siyah, beyaz ve mavi renk seçenekleriyle gelmesi, tarzınıza uygun bir seçim yapmanızı sağlayacak. Ayrıca, 16 GB’a kadar bellek kapasitesiyle yüksek performanslı bir kullanım sağlayacak. Şarj hızı da 33W ile oldukça hızlı olacak, böylece telefonunuz daha kısa sürede kullanıma hazır olacak.

Sony Xperia 5 V’nin duyurusuna yakın bir zamanda daha fazla ayrıntı ve resmi bilgi paylaşılması bekleniyor. Bu heyecan verici telefonun, Sony kalitesi ile birleşen kullanışlı özellikleriyle piyasada büyük bir etki yaratacağı düşünülüyor.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal