Spider-Man 2 için hikaye fragmanı geldi

Spider-Man 2 için hikaye fragmanı geldi

ABONE OL
23 Temmuz 2023, 05:38:28

Marvel’s Spider-Man 2: Birbirinden Heyecanlı İki Hikaye

Marvel’in efsanevi oyunu Spider-Man’in yeni sürümü olan Marvel’s Spider-Man 2, sonbaharda PlayStation 5 platformunda oyun severlerle buluşacak. Oyunun çıkış tarihine kadar beklemek istemeyenler için hikayeyle ilgili bazı ayrıntılar paylaşıldı. Comic-Con etkinliğinde yayınlanan hikaye fragmanı ise Peter Parker’ın Venom simbiyotuyla birleşmesinin nasıl görüneceğini gözler önüne seriyor.

Fragman, gerilim dolu anları ile izleyenleri etkisi altına almayı başarıyor. Peter’ın yakın arkadaşı Harry Osborne, dünyayı iyileştirme misyonuna katılmak isterken, Spider-Man ise Kraven ile mücadele ediyor. Bir yandan da Venom simbiyotunun etkisine giren Peter Parker, diğer Spider-Man olan Miles Morales’in yardımına muhtaç kalıyor. Şehirde terör estiren Venom’a karşı mücadele edilirken, simbiyotun kiminle birleştiğine dair sorular akıllara geliyor.

Özel Üretim PlayStation 5: Spider-Man ve Venom’un Buluşması

Sony, fragmanın yanı sıra özel olarak tasarlanmış bir PlayStation 5, konsol kapakları ve DualSense oyun kumandasını da duyurdu. Özel üretim PlayStation 5, Spider-Man 5’in kırmızısını ve Venom’un siyahını aynı anda görmeyi mümkün kılıyor.

Konsol kapaklarından biri tamamen siyah ve üzerinde beyaz bir Spider-Man logosu bulunuyor. Diğer kapak ise özel üretim PlayStation 5’teki gibi Spider-Man kırmızısı ve Venom siyahının buluşmasını temsil ediyor. DualSense oyun kumandası da aynı çift renkli tasarıma sahip. Bu özel üretim kapaklar ve kumanda 1 Eylül’de satışa sunulacak.

Marvel’s Spider-Man 2 Ne Zaman Çıkacak?

Marvel’s Spider-Man 2, heyecanla beklenen oyun, 20 Ekim’de oyuncularla buluşacak. Bu muhteşem seriyi kaçırmamak için sabırsızlıkla beklemeye devam edin!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal