Spider-Man 2 için önemli açıklama geldi

Spider-Man 2 için önemli açıklama geldi

ABONE OL
02 Haziran 2023, 09:34:40

Marvel’in Spider-Man 2 oyunu, PlayStation Showcase etkinliğinde paylaşılan bir oynanış videosu ile hayranlarını heyecanlandırdı. Oyunun geliştiricisi Insomniac, oyuncuların Peter Parker ve Miles Morales gibi karakterleri kontrol edebileceğini doğruladı. Oyuncular, açık dünyada karakter değişiklikleri yapabileceği için çok heyecanlandı.

Spider-Man 2’nin kreatif direktörü Bryan Intihar, ana hikayeyi oynarken karakter değişimleri için kontrolün kendilerinde olduğunu açıkladı. İçerik oluşturulurken hikayeye hizmet etmelerinin önemini vurgulayan Intihar, açık dünyada da karakter değişimleri için basit bir düğmeye basarak Peter ve Miles arasında serbestçe geçiş yapabileceğiniz müjdesini verdi.

Oyunun yetenek setleri de, her karakterin kendine has özellikleriyle birlikte karakter değişikliği yaparken değişiyor. Peter ve Miles’ın kendi yetenek setleri olurken, üçüncü bir yetenek seti de paylaşılıyor ve bazı yetenekler her iki karakter tarafından da kullanılabiliyor.

Insomniac, Spider-Man 2 için beklentileri yükselten bir söz daha verdi – oyun iki kat büyük bir harita ile gelecek. New York’un Queens ve Brooklyn bölgeleri de oyunun haritasına ekleniyor. Nehirde iki şehir arasındaki savaş gibi beklenmedik durumları da ekleyen Insomniac, oyunun sonbaharda PlayStation 5 için çıkması planlandığını açıkladı.

Marvel’in Spider-Man 2 oyunu, açık dünya karakter değişimi ve genişlemiş harita ile heyecanlı bir oyun deneyimi sunmayı vaat ediyor. Oyuncular, Peter ve Miles arasında serbestçe geçiş yaparak hikayenin zengin içeriğini keşfedebilirler.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments