Star Wars Jedi: Survivor İnceleme

Star Wars Jedi: Survivor İnceleme

ABONE OL
12 Mayıs 2023, 17:26:19

Star Wars Jedi: Survivor, heyecan dolu bir aksiyon rol yapma oyunudur. Oyun, galaktik bir imparatorluğun baskısı altında hayatta kalmaya çalışan bir Jedi şövalyesinin hikayesini anlatıyor. İnanılmaz grafikler, nefes kesici savaşlar ve Star Wars evrenindeki karakterler ile hayatta kalmak için mücadele edin. Oyunun sürükleyici hikayesi ve oynanabilirliği, Star Wars hayranları için kaçırılmayacak bir deneyim sunuyor. İşte Star Wars Jedi: Survivor incelemesi!

Respawn Entertainment imzalı Star Wars Jedi: Survivor oyunu inceleme dosyamızda sizlerle. Metroidvania formülü ile souls-like dövüş mekaniklerini harmanlayan oyun, çıkış tarihi olarak 28 Nisan 2023’ü işaret ediyor. Oyunda yer alan Cal Kestis ile tanıştığımız Fallen Order’a göre daha başarılı bir keşif süreci, daha derin bir dövüş altyapısı ve yeni mekanikler bizleri bekliyor.

Metroidvania Formülü İle Souls-Like Dövüş Mekanikleri

Star Wars Jedi: Survivor, Metroidvania formülünü benimserken souls-like dövüş mekaniklerini de harmanlıyor. Işın kılıcı kullanımında farklı teknikler ve avantajlar sunan beş farklı ışın kılıcı mekanikleri ve düşmanlara karşı blaster stance kullanımı oyunun en dikkat çeken noktası.

Keşif Süreci

Oyuncunun keşfetmeye teşvik edildiği yapımda, oyuncu kilitli kapılar ve çıkmaz sokaklar ile sıklıkla karşılaşacaktır. Erişilmesi imkansız gibi gör

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal