Stray, Xbox platformu için piyasaya sürülüyor

Stray, Xbox platformu için piyasaya sürülüyor

ABONE OL
18 Mayıs 2023, 10:55:16

Stray Oyunu Xbox için de Çıkabilir: İşte Detaylar

Macera oyunları arasında farklı bir yerde duran Stray, kedi temasını konu alan oyunlardan biridir. Oyunun piyasaya sürülme tarihi 19 Temmuz 2022’dir ve özellikle hikayesi ve oynanış sistemiyle ilgi çekmiştir.

Stray oyunu, Xbox için de çıkabilir. Henüz Xbox için piyasaya sürülmeyen oyun, Entertainment Software Rating Board (ESRB) tarafından yeni bir derecelendirme almıştır. Bu durum, Stray’ın yakın zamanda Xbox One ve Xbox Series X/S platformları için yayınlanabileceği yönünde ipuçları vermektedir.

Stray Oyunu Hakkında Daha Fazla Bilgi

Stray, kedi temalı bir oyundur ve oyunseverlerin dikkatini çekmektedir. Oyunun hikayesi, oyuncular tarafından önemsenmekte ve oynanış sistemi, oyunculara heyecanlı bir oyun deneyimi sunmaktadır.

Stray’ın piyasaya sürülme tarihi 19 Temmuz 2022 olarak belirlenmiştir. Ancak, henüz Xbox kullanıcıları için piyasaya sürülmemiştir. Ancak, oyunun ESRB tarafından yeni bir derecelendirme alması, oyuncuları heyecanlandırmıştır. Xbox kullanıcıları, yakın zamanda Stray’ın Xbox One ve Xbox Series X/S platformları için piyasaya sürülmesini beklemektedir.

Sonuç

Stray, kedi temasını konu alan ilginç bir oyundur. Piyasaya sürülme tarihi 19 Temmuz 2022 olan Stray, özellikle hikayesi ve oynanış sistemiyle dikkat çekmektedir. Yakın zamanda ESRB tarafından alınan yeni derecelendirme de, oyunun Xbox için de piyasaya sürülebileceği yolunda ipuçları vermektedir. Bu nedenle, Xbox kullanıcıları, Stray oyununu Xbox One ve Xbox Series X/S platformlarından oynama fırsatı yakalayabilirler.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal