Street Fighter 6 yüksek fiyatına rağmen yok satıyor

Street Fighter 6 yüksek fiyatına rağmen yok satıyor

ABONE OL
07 Haziran 2023, 13:13:49

Street Fighter serisi, video oyun dünyasında oldukça popüler bir yer edinmiştir. Serinin son oyunu olan ve uzun süredir beklenen Street Fighter 6 piyasaya sürüldü. Yapım, kısa sürede büyük bir başarı elde etti ve henüz birkaç günlük olmasına rağmen 1 milyon barajını aşmış durumda.

Piyasaya sürülmesinden hemen sonra Steam’de en yüksek eş zamanlı oyuncu rekorunu kıran Street Fighter 6, 70.000’e yakın eş zamanlı oyuncu sayısıyla oldukça ilgi gördü. Oyunun yapımcıları, oyunculara gösterdikleri yoğun ilgi için teşekkür ettiler. Ayrıca üçüncü gününde 1 milyon barajını aşan yapım, Street Fighter serisinin toplam satış rakamının da 50 milyonu geçtiğini açıkladı.

Street Fighter 6’nın fiyatı ise platformlara göre değişiklik göstermektedir. Steam’de 849,99 TL’lik bir fiyat etiketine sahip olan oyun, PlayStation ve Xbox platformlarında 848,99 TL’ye satılmaktadır.

Sonuç olarak, Street Fighter 6’nın piyasaya sürülmesi büyük bir heyecan yaratmış ve oyun kısa sürede büyük bir başarı elde etmiştir. Oyunun en büyük özelliklerinden biri de üst düzey grafik ve ses efektleri ile oyunculara sürükleyici bir deneyim sunmasıdır. Türkiye’deki oyunseverler de ilgi ile bu yeni yapımı takip etmekteler.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments