Subnautica : Below Zero haya oynamayanlar için indirime girdi!

Subnautica : Below Zero haya oynamayanlar için indirime girdi!

ABONE OL
07 Mayıs 2023, 21:33:47

Subnautica : Below Zero Oyununda Büyük İndirim

Steam platformundaki indirim dönemleri, oyun severler için oldukça heyecanlı zamanlar olmaktadır. Bu kapsamda bir indirim fırsatı daha başlamış durumda. Subnautica : Below Zero oyununda büyük bir indirim uygulanıyor. Gerçekleştirilen indirim sayesinde Subnautica : Below Zero fiyatlarında %58 oranında bir düşüş yaşanmaktadır. Normal fiyatı 259,00 TL olan oyun, 108,78 TL’ye indirgenmiştir. Fakat indirim fırsatı 8 Mayıs akşamına kadar geçerli olacaktır.

Subnautica : Below Zero oyunu, oyuncuları okyanus gezegeninde geçen bir su altı macerasına davet ediyor. İlk oyunun iki yıl sonrasında geçen oyun, evren içerisinde yer alan canlıları keşfetmenizi ve aynı zamanda hayatta kalmayı hedefliyor. Fakat bu oyun sıradan bir macera oyunu değil, açığa çıkarılması gereken sırları da içeriyor.

Başarılı bir araştırma şirketi olan Alterra, meydana gelen beklenmedik bir olayın ardından gezegenden apar topar ayrılmak zorunda kalır. Tüm araştırma tesisleri de bu olaydan dolayı kullanılamaz hale gelir. Hikaye burada başlar; çünkü siz bu gizemli olayın araştırmasını yapmak ve zorlu koşullarda hayatta kalmaya çalışmak zorundasınız.

Oyun içerisinde birbirinden farklı canlılarla karşılaşacaksınız. Bazıları oldukça vahşi iken bazıları ise oldukça sevimli olacak. Su altında ve su üstünde farklı yaşam alanlarını keşfetmeniz gerekiyor.

Eğer bir macera oyunu ve hayatta kalma oyunlarına ilginiz varsa, Subnautica : Below Zero tam size göre bir oyun olabilir. Ayrıca indirim fırsatını da kaçırmayın!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal