Tarifsiz Sözler

Tarifsiz Sözler

ABONE OL
07 Temmuz 2024, 18:34:04

Sayfa İçeriği: Tarifsiz Sözler Kısa, Tarifsiz Aşk Sözleri, En Güzel Tarifsiz Acı Sözler, Tarifsiz Mutluluk Sözler, Tarifsiz Sözler İnstagram, Tarifsiz Sözler Facebook

Bu güzel sayfada sizler için en güzel tarifsiz sözleri hazır ettik. Sayfadaki tarifsiz güzel aşk sözlerini instagram ve whatsapp ile ya da kısa mesaj ile paylaşın.

EN GÜZEL TARİFSİZ SÖZLER


Dokunulmasa da görülmese de kalpte yer verilir bazısına, sebepsiz. Cemal Süreya


Öptüğün dudaklarım değil, ruhumdu!

En çokta çayın demlisini aşkın senlisini seviyorum.

Seni çok değil, her zaman seveceğim.

Adamlık her gün aynı kadına aşık olmaktır. Nejat İşler

Hiç bilmediğim o kokunu çok özlüyorum.

Sana aşık olmak, kaybettiğim her şeyi yeniden bulmak gibi.

Öyle sev ki beni, ben bile kıskanayım beni.

Öperken kokusunu içine çektiysen, özlerken burnun direği sızlar

Özlem, sana yalnızlığının değerini de öğretir, yakıcılığını da.

Tarifle aşk olmaz. Elinden tutup gideceksin, ömrünün sonuna doğru.

Ben gidersem ölürsün demiştin. Sen varken de hiç yaşamadım ki.

Sevmek dua etmektir belki de kimseler duymadan bilmeden sessizce.

Yüzüm kime dönük olursa olsun, yüreğim hep sana dönük olacak.

Dokunulmasa da görülmese de kalpte yer verilir bazısına, sebepsiz. Cemal Süreya

Bir kelime kararını, bir duygu hayatını, bir insan seni değiştirebilir. Konfüçyus

Bu hayatta seninle olmak istediğim yalnızca iki zaman var; Şimdi ve sonsuza kadar.

Sen dualarımın en güzel karşılığısın, Seni tüm kalbim ile her zaman seveceğim.

Elimi tut ve kalbinin olduğu yere götür. Senin gibi sevmenin tarifsizliğini hissetmek istiyorum.

İnsan bir kere aşık olur diyenler yanılıyor. Ben sana her baktığımda yeniden aşık oluyorum.

Benim için seninle bir gün geçirmekten daha güzel bir şey yok. Her şey için sana ne kadar teşekkür etsem az kalır. Seni çok seviyorum.

Ben hayatın zor, uzun ve acı yollarla dolu olacağını sanırdım. Meğer yaşam sadece gözlerine bakmakmış.

Gözlerimi her kapattığımda seni görüyorum. Gözlerimi her açtığım zaman yine seni görüyorum. Seni düşünmeden geçen ne bir anım var ne de yapabileceğim bir şey.

Benim için dünyadaki tüm zenginlikler, tüm güzellikler senin kalbinde. Bana sadece kalbini ver ve dünyanın en mutlu insanı olayım bir tanem.

Mehtap, yıldızlar, güneş, ay ve denizler dünyanın tüm güzellikleri. Ancak hiçbirinin senin tek bir gülümsemene karşı değeri yok. Sen benim tek gerçek güzelliğimsin.

Hiçbir şiir, roman ya da şarkı sana olan aşkımı ifade etmeye yetmez. Sana olan sevgimi tarif etmeye yetecek bir kelime henüz bulunmadı. Seni çok seviyorum aşkım.

Dünyayı sadece sevginin kurtaracağını söylüyorlar ama sana olan sevgimi dünyadaki tüm kırık kalpleri iyileştirecek kadar güçlü. Bu hayattaki her şeyimsin. İyi ki varsın sevgilim.

Doğru kelimelerin içinde yazdığı bir sözlük olsaydı onu senin için alırdım ama yok. O yüzden sana söyleyebileceğim en doğru kelimeyi söylüyorum. Seni seviyorum.

Gözlerinin içine baktığım zaman ruhumu ve aramızdaki sonsuz sevgiyi görmekten daha güzel ne olabilir ki? Sen dünyadaki en mutlu insanı yarattın. Seni çok seviyorum sevgilim.

Bu hayatta uykulu gözlerini görüp sana her zaman sarılmaktan daha güzel bir şey olamaz. Ömür boyu bu anı seninle yaşamak istiyorum çünkü bundan başka bir şeye ihtiyacım yok.

Güneş yüreğimi ısıtmaz benim, yağmur yüreğimi ıslatmaz. Yalnızca senin gülüşün ısıtır beni, yalnızca senin mutluluk gözyaşların yüreğimi ıslatabilir. Sensiz her şeyim eksik. Sensiz her şeyim yarım.

Sesini duyduğum ve yüzünü gördüğümü zaman, kalbimin nasıl heyecanla ve aşkla attığını sana tarif edemem ama bu hissi ömür boyu yaşatmanı istiyorum. Seni her şeyden çok seviyorum.

Sen benim gerçekleşmiş en güzel hayalimsin. Sen daha kibar, daha anlayışlı ve daha nazik birisini asla tanıyamam. Hala nasıl hayalimin gerçekleştiğini düşünüyorum. Bu hayatı senin için yaşıyorum sevgilim.

Son anda gelen mutluluksun benim için. Umudun olmadığı, her şeyin bittiğini düşündüğüm anda çıkıp geldin. Güneş gibi doğdun hayatıma sevgilim. Seni kalbimin attığı her dakika daha çok seveceğim.

Sen benim bu hayattaki en değerli varlığımsın, pekguzelsozler.com sevmekten asla yorulmayacağım kişisin. En derin en eşsiz duygularımın sahibisin. Ellerimi hiç bırakma, gözlerini hiç ayırma benden sensiz bir yaşam düşleyemiyorum.

Sana aşık olduğumdan beri bütün şiirlerde sen varsın, bütün filmlerde sen varsın, bütün romanlarda sen varsın. Sanki dünyadaki bütün sözcükler senin için yazılmış, senin için söylenmiş. Seni çok seviyorum.

Seni ilk gördüğüm an anlamıştım hayatımın geri kalanının sen de olduğunu. Bana baktığın zaman içim titremiş, heyecanlanıp konuşamamıştım. Hala sen bana bakınca tarifsiz heyecanlar ile doluyor içim. Bir ömür o heyecanı yaşamak istiyorum. Seni çok seviyorum meleğim

Sevgi ile bir araya gelen bir yürek bizim. Her gün daha çok birbirini seven eşi benzeri olmayan bir yürek. Biz birlikte muhteşemiz, biz birlikte bir bütünüz. Seni aşkın ve sevginin bütün tanımlarını kıskandıracak kadar çok seviyorum.

 

Daha Fazla Bilgi İçin: Benzer Konulardaki Diğer Yazılar

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal portobet twitter
Ertesi Gün Hapı