TEB QR Kod ile Nasıl Para Çekilir?

TEB QR Kod ile Nasıl Para Çekilir?

ABONE OL
14 Mayıs 2023, 09:53:33

TEB QR kod özelliği sayesinde banka hesabınıza giriş yapmadan, sadece cep telefonunuzla kolayca para çekebilirsiniz. TEB QR kodu kullanarak para çekmek için öncelikle TEB mobil uygulamasını indirerek hesabınızı oluşturmanız gerekmektedir. Daha sonra, banka şubelerinde, ATM’lerde veya TEB Partnerlerinde yer alan QR kodlarını taramak suretiyle hızlı ve güvenli bir şekilde para çekebilirsiniz. TEB QR kod özelliği ile güvenli ve hızlı para çekme deneyimini tecrübe edin.

TEB QR Kod ile Para Çekme Teknolojisi Nedir?

TEB QR Kod ile para çekme teknolojisi sayesinde bankamatik kartınız yanınızda olmadan da para çekebilirsiniz. Cep telefonunuz ve TEB mobil uygulaması, CEPTETEB’i kullanarak, herhangi bir TEB ATM’sinden paranızı çekebilirsiniz.

QR Kod ile Para Çekme Nasıl Yapılır?

  • QR Kod ile para çekebilmeniz için, CEPTETEB uygulamasıyla, mobil bankacılık hizmetini kullanıyor olmanız gerekmektedir.
  • Bir TEB ATM’sine gidiniz.
  • Telefonunuzdan, CEPTETEB uygulamasını çalıştırıp, giriş yapın.
  • ‘QR Kodla Para Çekme’ işlemini seçin.
  • ‘Para Çekme’ sayfasında, parayı çekeceğiniz hesabı ve tutarı belirleyin ve ‘Devam’ butonuna basın.
  • Uygulama, telefonunuzun kamerasını açacaktır. Bu esnada, ATM’deki ‘GİRİŞ’ tuşuna basın. Açılan ekranda, ‘CEPTETEB ile Para Çekme’ menüsü seçilir ve ATM ekranına gelen QR kode, telefonunuzun kamerası yardımıyla uygulamaya okutulur.
  • Uygulama, QR kodu okuduktan sonra, tutar ve hesap bilgilerinizi onaylamanızı ister. Bu aşamada, uygulamadaki ‘Onayla’ butonuna basarak devam edin.
  • Son aşamada, ATM ekranındaki ‘Devam’ butonuna basın ve ATM’den paranızı alın.

TEB QR Kod ile Para Çekme Avantajları Nelerdir?

TEB QR kod ile para çekme teknolojisi, bankamatik kartınızın yanınızda olmadığı durumlarda bile kolaylıkla para çekmenizi sağlar. Ayrıca, işlem süresi oldukça hızlıdır ve güvenlidir. Bu teknoloji sayesinde, nakit para taşıma zahmetinden kurtulabilir, bankamatik kartınızın kaybolması durumunda bile para çekebilirsiniz.

TEB QR Kod ile Para Çekme İşlem Ücretleri

TEB QR kod ile para çekme işlem ücretleri, diğer para çekme işlemlerinde olduğu gibi bankanın belirlediği tutarlara göre değişiklik gösterebilir. Ücretlendirme konusunda detaylı bilgi almak için TEB’in resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bu yazı technodoc.com.tr tarafından yazılmıştır.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal