Telegram Premium kullanıcılarına özel yeni Hikayeler özelliği

Telegram Premium kullanıcılarına özel yeni Hikayeler özelliği

ABONE OL
21 Temmuz 2023, 21:11:10

Telegram’ın Premium Kullanıcılarına Özel Hikayeler Özelliği

Telegram, son güncellemesiyle kullanıcılara hikayeler özelliğini sunuyor. Bu özellik sayesinde kullanıcılar, belirli bir süre sonra kaybolan hikayeler paylaşabilir ve diğer uygulamalardan daha fazla kontrol sağlayabilir. Facebook Messenger’daki hikaye özelliği ile benzer işlevi gören Telegram’ın hikayeleri, konuşma listesinin üstünde genişletilebilir baloncuklar olarak görünür. Kullanıcılar, kimlerin bu hikayeleri göreceğini ve ne kadar süreyle görünür olacağını ayarlayabilir.

Hikayeler, belirli kişilere, yakın arkadaşlara veya sadece belirlenen kişilere görünebilir. Ayrıca kullanıcılar, hikayelere altyazılar ekleyebilir, başkalarını etiketleyebilir ve linkler ekleyebilir. Ön ve arka kameralarla çekilen fotoğraflar ve videolar aynı anda paylaşılabilir, bu da BeReal’deki gönderilere benzer bir deneyim sağlar.

Bir kişinin gönderilerini görmek istemiyorsanız, bu kişiyi iletişim listenizdeki “Gizli” listesine taşıyabilirsiniz. Ayrıca, hikayelerin ne zaman sona ereceğini de belirleyebilirsiniz. Hikayeler, 24 saat sonra kaybolacak şekilde ayarlanabilir ya da 6, 12 veya 48 saat sonra kaybolacak şekilde de ayarlanabilir. Kullanıcılar, gizlilik ayarlarını seçerken profil sayfalarında sürekli olarak görünmesini sağlayabilir.

Telegram Premium: Hikayeleri Paylaşma ve Daha Fazlası

Hikayeleri paylaşmak için Telegram Premium abonesi olmanız gerekmektedir. Bu özelliğe sahip olmak için güncel sürümü kullanmalı ve aylık 69,99 TL ödeme yapmalısınız. Premium abonelik ayrıca daha hızlı indirmeler, özel çıkartmalar, sesli mesajlardan metne dönüştürme ve takip limitlerinin iki katı gibi avantajlar sunar.

Telegram’ın hikayeler özelliği, kullanıcılara paylaşımlarını daha etkili bir şekilde kontrol etme imkanı sunuyor. Premium kullanıcılar hikayelerini istedikleri kişilere ve belli bir süreyle sınırlayarak daha özel bir deneyim yaşayabilirler.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal