Tesla Mor Renkli Model 3’ü Tanıttı

Tesla Mor Renkli Model 3’ü Tanıttı

ABONE OL
31 Aralık 2022, 00:20:34

Tesla yeni aracı ile geliyor. Model 3 ile karşımıza çıkan Tesla bu kez de kendisini PupG yapısı ile tanıtıyor ve en azından tasarım bazlı olarak büyük bir ilerleme sürdürüyor diyebiliriz. Model 3 ve Model X tanıtımı yapan marka, alıştığımız dışında bir yol ile ilerliyor. Bu kez de aracı tanırıken AirDrop kutusu ile yaptı bu tanıtımı ve PubG severlerin yapısı ile ilerledi diyebiliriz. Tencent Games ile iş birliği yapan şirket, Model 3 ile ilgili olarak da geniş bir yapıda karşımıza çıkmaya devam ediyor. AirDrop kutusuyla sergilenen bütün çalışmalar için yapısal farklılıklar da ön planda yer alıyor diyebiliriz.

Elektrik motoru yapısı ile ilerleyen Tesla, en azından elektrikli araçlar konusunda full konsantre şekilde ilerliyor. Piyasaya sürmüş olduğu araçların hepsini kendi teknik özellik yapısı ile büyütecek olan marka, yapısal stretejiler ile ilerleyecek ve bu sayede çok daha farklı bir alanda hizmet sunacak diyebiliriz. Şirket tarz olarak içerik yapısını kendine has bir dilde ön plana çıkarıyor. Bu yüzden de söyleyecek çok fazla şey var diyebiliriz. Çin üzerinde etkileyici bir tasarım tanıtımı yapan marka, kendine has bir dilde ilerlemeyi sürdürüyor diyebiliriz.

Mor renkli Model 3 pek çok kişinin beğenisine cevap veriyor!

Mor rengi ile kendine has bir tarzda ilerleyecek olan bu marka ürünlerine tek bir tıklama ile erişmek isterseniz zaman kaybetmeyin ve bütün çözümleri de kendi içinde dengelemeye devam edin. PubG teması ile desteklenen araç, oldukça geniş bir yapıda hizmet sunuyor. Ayrıca araca dair söyleyecek çok fazla seçenek olduğunu da buradan belirtelim.

Tesla ile Tencent Games’in yaptığı bu iş birliğinin her iki şirket için de önemli olduğunu söylemek gerekiyor. Çünkü bu tür bir reklam çalışmasıyla hem Tencent Games hem de Tesla, seslerini Şanghay’da bulunan tüketicilere duyurma imkanı yakalamış oldular. PUBG temalı kıyafetler giyen modellerin de araç başında yer aldığı sergileme hem PUBG hem de Tesla hayranlarını bir araya getirmiş oldu. PubG teması ile sunulan bu araç için geniş bir etkinlik düzenleniyor ve bu etkinlik yapısı da karşımıza çok daha farklı bir dilde çıkıyor. Game For Peace yapısı ile ilerleyen marka bakalım neler sunacak.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal portobet twitter
Ertesi Gün Hapı