The Last of Us multiplayer versiyonu gecikecek

The Last of Us multiplayer versiyonu gecikecek

ABONE OL
29 Mayıs 2023, 12:36:31

The Last of Us Multiplayer Versiyonu İçin Gelişmeler Neler?

The Last of Us oyununun multiplayer versiyonu için hazırlıklar devam ediyor. Sony’nin gerçekleştirdiği PlayStation etkinliğinde bu oyunla ilgili yeni bilgiler bekleniyordu, ancak firma bu versiyondan bahsetmedi. Oyunun geliştiricisi Naughty Dog, Twitter hesabından yaptığı bir açıklamayla The Last of Us hayranlarına konuyla ilgili bilgi verdi. Stüdyodan yapılan açıklamaya göre, geliştirme sürecinde en iyinin ona daha fazla zaman vermek olduğu anlaşıldığı için oyunun çıkış tarihi henüz netleşmedi.

The Last of Us multiplayer versiyonu hakkında detaylı bilgiler ise yaratıcıları tarafından verilecek. Oyunun yaratıcılarından Neil Druckmann, geçtiğimiz ocak ayında Naughty Dog’un blogundan yaptığı açıklamada The Last of Us multiplayer versiyonu hakkında bu yıl içinde detaylı bilgilerin paylaşılacağını duyurmuştu. Firma işi aceleye getirmeme kararı aldı ve değerlendirme süreci hâlâ devam ediyor.

Naughty Dog’un yeni bir oyun üzerinde çalıştığı da açıklamada belirtildi. The Last of Us Part 1’in PC versiyonunun sorunlu çıkışı stüdyoyu zor durumda bırakmıştı, ancak firma oyunun multiplayer versiyonu için çalışmalarına devam ediyor. Şu an için projenin iptal edilmediği, ancak projede görev yapan mühendislerin başka işlere yönlendirildiği belirtiliyor.

Bungie gibi stüdyoların The Last of Us multiplayer versiyonu için çalışmaların çatısı altında gözden geçirilmesini istediği ve Bungie’nin de oyunun oyuncuları uzun süre tutma kapasitesi konusunda şüphelerini paylaştığı söyleniyor. Ancak, Destiny serisinin başarısını düşününce Bungie’den fikir alınması normal görünüyor. The Last of Us ve Destiny’nin farklı deneyimler sunduğu unutulmamalı.

The Last of Us part 1’in PlayStation 3’e olan gelişinin 10. yılı kutlanacak. Bu nedenle 14 Haziran, oyuncuların yeni bilgilere kavuşabileceği bir tarih olarak gösteriliyor. Oyunseverler heyecanla yeni gelişmeleri beklemenin yanı sıra, Naughty Dog’un yeni projeleri hakkında da bilgi almayı umut ediyorlar.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments