The Sims 4 Horse Ranch genişleme paketi çıktı

The Sims 4 Horse Ranch genişleme paketi çıktı

ABONE OL
23 Temmuz 2023, 03:37:25

The Sims 4 Horse Ranch: Doğayla İç İçe Bir Çiftlik Deneyimi

The Sims 4’ün en son genişleme paketi olan The Sims 4 Horse Ranch, Maxis tarafından geliştirilmiş ve Electronic Arts (EA) tarafından yayınlanmıştır. Bu genişleme paketi, oyunculara kendi kulübelerinde doğanın tadını çıkarma ve otantik bir çiftlik hayatı yaşama fırsatı sunmaktadır. PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One ve PC (EA Uygulaması, Mac’te Origin, Epic Games Store ve Steam) platformları için mevcuttur.

The Sims 4 Horse Ranch ile birlikte oyuncular, Chestnut Ridge kasabasını keşfetme şansına sahip olacaklar. İsteyenler, inşa edecekleri ahırda hayvanlarıyla ilgilenebilirken, isteyenler de kulübelerinde Chestnut Ridge halkını ağırlayabilirler. Bu genişleme paketi, gerçekçi çiftlik manzaraları ve atmosferi ile oyunculara benzersiz bir deneyim sunmaktadır.

The Sims 4 Horse Ranch, Özelleştirme Seçenekleriyle Sınırlarını Zorluyor

The Sims 4 Horse Ranch genişleme paketi, oyunculara sadece çiftlik yaşamı deneyimi sunmakla kalmaz, aynı zamanda birçok özelleştirme seçeneği de sunar. Oyuncular, karakterleri, evleri ve çiftlikleri için birçok farklı özelleştirme seçeneği bulacaklar. Bu sayede her oyuncu, kendi benzersiz çiftliğini yaratma ve kişiselleştirme imkanına sahip olacaktır.

The Sims 4 Horse Ranch dışında, oyunun daha önce yayınlanmış olan genişleme paketleri ve kitleri de oyuncularla buluşturulmuştur. Haziran ayında yayınlanan Grunge Revival Kit ve Book Nook Kit gibi kitler de oyuncuların ilgisini çekmektedir.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal