The Witcher tüm zamanların en iyileri arasında

The Witcher tüm zamanların en iyileri arasında

ABONE OL
30 Mayıs 2023, 14:55:44

The Witcher Serisi: Satış Rekorları Kırmaya Devam Ediyor!

The Witcher serisi, oyun dünyasının en popüler oyunları arasında yer almaya devam ediyor. CD Projekt Red tarafından yapılan son paylaşıma göre, serinin toplam satış sayısı 75 milyondan fazla olarak belirlenmiştir. En büyük pay ise, 50 milyondan fazla satış sayısına sahip olan Wild Hunt’a işaret etmektedir.

Bu rakamlar, tarihin en büyük iki oyunundan biri olarak kabul edilen Mario Kart 8 Deluxe ve Red Dead Redemption 2 ile kıyaslandığında, The Witcher 3’ün önde geldiğini göstermektedir. Bu oyunlar en çok satan oyunlar arasında yer almaktadır.

The Witcher serisindeki sayılar önümüzdeki dönemde artacağa benziyor. Serinin üçüncü oyununun yeni nesil konsol versiyonu kısa süre önce piyasaya sürüldü. Ayrıca, ilk Witcher oyununun remastered versiyonu, yeni bir Witcher üçlemesi ve “Project Sirius” adlı yan bir hikaye de planlar arasında yer alıyor.

CD Projekt Red, 2022 Şubat ayında yayınlanan güncelleme ile Cyberpunk 2077’yi değiştirdi. Phantom Liberty adlı güncelleme ile ilgili yeni detaylar yakın zamanda paylaşılacak. Bu güncellemenin yıldızı, ünlü oyuncu Idris Elba olacak.

The Witcher serisi, Netflix tarafından da büyük yatırım yapılmaktadır. Dizinin beşinci sezonu yakın zamanda onaylandı. Üçüncü sezonun henüz yayınlanmamış olmasına rağmen, dizide başrol olan Geralt karakterini Henry Cavill’in yerine Liam Hemsworth canlandıracak.

Sonuç olarak, The Witcher serisi satış rekorlarına devam ediyor ve önümüzdeki dönemde daha da popüler hale geleceğe benziyor. CD Projekt Red ve Netflix, serinin hayranları için heyecan verici projeler üzerinde çalışmaya devam ediyor.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments