Threads web sitesi birkaç haftaya hazır olacak

Threads web sitesi birkaç haftaya hazır olacak

ABONE OL
05 Ağustos 2023, 20:45:23

Threads, Meta tarafından Twitter’a rakip olarak geliştirilen bir yazılım uygulamasıdır. Ancak, Threads’in henüz düzgün işleyen bir web sitesine sahip olmadığı bilinmektedir. Threads.net adresine giden kullanıcılar, uygulama indirme bağlantısı bulunan bir galaksi görseliyle karşılaşmaktadır. Fakat, Meta CEO’su Mark Zuckerberg tarafından yapılan açıklamaya göre, Threads web sitesi birkaç hafta içinde kullanıma hazır hale gelecektir.

Zuckerberg, web uygulamasının yanı sıra arama özelliğinin de yakında kullanıma sunulacağını belirtmiştir. Threads ekibinin yeni özellikleri hızlı bir şekilde sunma hızının kendisini heyecanlandırdığını da ifade etmiştir.

Threads, Twitter’ın sorun yaşadığı bir dönemde neredeyse hiç özellik sunmadan piyasaya sürülmüştür. Kısa bir süre içinde 100 milyondan fazla kullanıcıya ulaşan Threads, bu başarıyla bir rekora imza atmıştır.

Ancak, Threads’e kayıt olan kullanıcıların neredeyse yarısının uygulamayı kullanmaya devam etmediği anlaşılmıştır. Bu durum, henüz tamamlanmayan ve birçok eksikleri bulunan bir sosyal medya uygulaması için normal kabul edilebilir. Bununla birlikte, Meta’yı yeni özellikler sunma konusunda hızlandırmış gibi görünmektedir. Threads, yakın zamanda takip edilenler sekmesini kullanıma sunarak kullanıcılarını tamamen algoritmik akışa bağlı kalmaktan kurtarmıştır.

Threads web sitesi, kullanıcıların en çok talep ettiği özellikler arasında yer almaktadır. Threads ve Instagram’ın patronu Adam Mosseri, web sitesi taleplerine “Üstünde çalışıyoruz” yanıtlarını vererek bu talepleri dikkate aldıklarını göstermektedir. Bilgisayardan erişim sağlama imkanı da Threads etkileşimini artıracak bir özelliktir.

Eğer Threads daha fazla kullanıcıya ulaşmak istiyorsa, paylaşımlar içinde arama yapabilme özelliği de oldukça faydalı olacaktır. Bu özelliklerin Threads’in Twitter veya X adıyla anılan platform karşısında nasıl avantaj sağlayacağı zamanla görülecektir.

Bu 300 kelime uzunluğundaki içeriğin Türkçe başlıkları şunlardır:
1. Threads Web Sitesi Yolda: Meta CEO’su Duyurdu!
2. Threads’in Yeni Özellikleri ve Kullanıcı Talepleri.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal