TikTok #Neİzlesem dizi severleri birleştirecek

TikTok #Neİzlesem dizi severleri birleştirecek

ABONE OL
07 Nisan 2023, 17:43:33

TikTok, film ve dizi severleri bir araya getiren yeni bir eğlence noktası olan #Neİzlesem’i duyurdu. Bu özellik 7 Nisan’da hayata geçirilecek. Kullanıcılar, bu özellik sayesinde birbirinden farklı dizi ve filmleri keşfetme, alanında uzman içerik üreticilerinin film ve dizi eleştirilerini izleme ve favori listelerini öğrenme şansına erişebilecekler. #Neİzlesem, farklı kullanıcılara ve kültürlere hitap eden bir özellik olarak, kullanıcıların en sevdikleri filmlere, dizilere ve TV programlarına olan hayranlıklarını dile getirmek, derecelendirmek veya film ve dizilerden içerik ve parçaları paylaşmak isteyenlerin uğrak noktası olmayı hedefliyor.

#Neİzlesem kullanıcıları özel bir sayfaya yönlendirilecekler. Bu sayfada, pek çok farklı içeriğin yanı sıra, platformun Türkiye’deki eğlence partneri İKSV (İstanbul Kültür ve Sanat Vakfı) ile birlikte İstanbul Film Festivali kapsamında çalışan içerik üreticileri, festivalde gösterilen filmlerle ilgili TikTok’a özel içerikler üretecekler. TikTok’un sevilen efektleri de #Neİzlesem deneyiminin parçası olacak. Yıldızlar Geçidi bölümünde platformun en iyi içerik üreticisi ve yorumcularından bazılarının önerileri ve izlenmesi gereken favorileri de yer alacak.

TikTok Türkiye Operasyon Yöneticisi Erkan Ünlü, kampanyanın dünya genelinde 5,2 milyardan fazla kez görüntülendiğini söyledi ve TikTok’un arayüzünün sunduğu kolaylıklar ve birbiriyle bağlantılı içeriklere ulaşmadaki başarısıyla zaman içinde bir arama motoru özelliği de kazandığını ifade etti. TikTok’un, denenecek yeni şeyler, ziyaret edilmesi gereken yerler, önemli bilgiler ve eğlence arayan kullanıcılar söz konusu olduğunda en çok tercih edilen platformlar arasında olduğunu belirtti. En iyi film ve dizilerle ilgili önerileri, incelemeleri ve tepki videolarını içeren #Neİzlesem’in çıkış noktasının da buna dayandığını dile getirdi. Bu etiket, bugüne kadar dünya genelinde 5,2 milyardan fazla görüntülendi. #Neİzlesem, TikTok kullanıcıları arasında büyük ilgi uyandırdı.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments