Türkiye Ziyaretleri için Hoş Geldin Paketi

Türkiye Ziyaretleri için Hoş Geldin Paketi

ABONE OL
09 Mayıs 2023, 10:10:00

Vodafone, Yurtdışında Yaşayan Türkler İçin Özel İletişim Paketi Sunuyor!

Türkiye’yi ziyaret eden ve yurtdışında yaşayan Türkler için özel bir iletişim paketi sunan Vodafone, Türkiye’deki seyahat süresince sevdikleriyle kesintisiz iletişim kurma fırsatı sağlıyor. Yeni hat alımında 20 GB internet içeren faturasız “Hoş Geldin” paketiyle, müşteriler dijital dünyada avantajlı fiyatlarla yararlanabilecekler. Yurtdışında yaşayan ve yaz aylarında Türkiye’yi ziyaret etmek isteyen Türkler için “Hoş Geldin” paketi, 20 GB internet, sınırsız WhatsApp, Telegram ve Facebook Messenger, 750 dakika yurtiçi konuşma ve 1 hafta sınırsız sosyal medya kullanımı içeriyor.

Vodafone Türkiye, Türkiye’nin dijitalleşmesine öncülük eden bir şirket olarak, yurtdışında yaşayan Türklerin yaz tatillerinde Türkiye’yi ziyaret ettiklerini ve telefon hattı ihtiyaçlarını Vodafone’un özel paketleriyle karşılamayı hedeflediğini belirtiyor. Bu paket sayesinde, müşteriler uluslararası arama ek paketlerinden ve 3 ve 6 aylık Kolay Paket seçeneklerinden faydalanabilecekler.

Faturasız paketlerin geçerlilik süresi 28 gün olup, müşteriler TC kimlik kartlarıyla yeni hat alabilecekler ve e-SIM ile fiziksel kart değişikliği yapmadan iletişim kurabilecekler. Ayrıca, Vodafone’un “Yurt Dışı Kolay” paketinden de yararlanabilirler. Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Meltem Bakiler Şahin, yurtdışında yaşayan Türklerin yaz tatillerinde Türkiye’yi ziyaret ettiklerini ve telefon hattı ihtiyaçlarını Vodafone’un özel paketleriyle karşılamayı hedeflediklerini belirtiyor.

Türkiye’ye gelen yurtdışında yaşayan Türkler de Vodafone’un özel iletişim paketinden yararlanarak, Avrupa’nın en hızlı mobil internet ağına sahip olan Vodafone’un altyapısından faydalanabilecekler. Vodafone, Türk Telekom ve Turkcell ile rekabet içerisinde olan bir telekomünikasyon şirketi olmasının yanı sıra, her seferinde daha iyi ve daha verimli bir müşteri deneyimi sunmak için çalışmalarını sürdürüyor.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal