Twitter’a Görüntülü Konuşma Özelliğinin Geleceği Açıklandı

Twitter’a Görüntülü Konuşma Özelliğinin Geleceği Açıklandı

ABONE OL
10 Mayıs 2023, 20:26:21

Twitter kullanıcılarına heyecan verici bir haber geldi. Twitter’i satın alan Elon Musk, bu kez Twitter’ın görüntülü ve sesli olarak sohbet edilebilmesi özelliğini açıkladı. Twitter üzerinden yaptığı açıklamada uygulamanın son sürümüyle ileti dizisindeki herhangi bir mesajı DM yoluyla yanıtlayıp, emoji tepkisi kullanılabileceğini, şifreli DM’lerin aktif edileceğini söyledi. Bunun yararlarından birisi, kendisinin bile başka bir kullanıcının DM’sini göremeyecek olması. Bunun yanı sıra, yakında Twitter’da sesli ve görüntülü sohbet özelliğinin aktif hale getirileceği konusunda açıklamalar yapıldı.

Geçtiğimiz günlerde Twitter’ın web sürümündeki logosunu Dogecoin ikonuyla değiştiren Musk, kripto para dünyasındaki spekülasyonlarıyla da dikkat çekiyor. Ancak bu spekülasyonlar yatırımcıları zarara uğratıyor. Musk’ın yaptığı bu değişikliğin ardından Dogecoin’de sahte bir yükseliş yaşanmış, ardından kriptoyu yüksek fiyattan alan yatırımcılar tekrar zarar etmişlerdi.

Twitter’ın yeni özellikleri, kullanıcıların platformda daha fazla zaman geçirmesine ve bu sayede daha fazla reklam geliri elde edilmesine yardımcı olacak. Ayrıca, bu özellikler sayesinde, Twitter’ın diğer sosyal medya platformlarına karşı rekabet gücü artacak.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal