U3224KB ile Profesyonellere Yüksek Performans ve Özellikler

U3224KB ile Profesyonellere Yüksek Performans ve Özellikler

ABONE OL
10 Mayıs 2023, 20:34:17

Dell, UltraSharp U3224KB adlı 6K monitörünün lansmanını CES’te yaparak duyurdu. 32 inç boyutundaki bu ultra yüksek çözünürlüklü monitör, profesyonellere hitap ediyor. Çarşamba günü piyasaya sürülen bu göz alıcı monitör, yurt dışında sadece 3.199,99 dolar etiket fiyatıyla satışa sunulacak. Benzer özellikler gösteren Apple’ın bir modeli olan 32 inçlik Pro Display XDR’nin fiyatı ise 4.999 dolar olduğu düşünüldüğünde, Dell’in monitörünün fiyatıyla karşılaştırıldığında kesinlikle uygun olduğu söylenebilir.

Bunun yanı sıra, Dell’in UltraSharp U3224KB modeli, dahili bir web kamerası, hoparlörler ve KVM anahtarı gibi birçok özelliklere sahip. Böylece iki bilgisayarla eş zamanlı çalışmasına da olanak tanıyor. Yeni bir model lansmanı da Dell’in fiyat açıklamasıyla birleşti. Bu model, 38 inç kavisli ultra geniş ekrana sahip.

Dell ve Apple’ın monitörleri özellikler açısından birbirinden farklılık gösteriyor. En dikkat çekici fark ise Dell’in monitörünün DisplayHDR 600 sertifikasına sahip olması. Parlaklık özellikleri arasındaki farklar ise Dell’in monitöründe 600 nit olurken Apple’ın monitöründe 1.600 nit olarak görülüyor. LG Display IPS Black panel dışında tam dizi yerel karartma teknolojisiyle ilgili Dell’in monitöründe bir bilgi bulunmuyor.

Dell, 4K HDR web kamerası, yapay zeka destekli mikrofonlar ve Thunderbolt 4 bağlantısı gibi ek özelliklerin yanı sıra, USB-C ve USB-A portları ve dahili KVM gibi kullanışlı özellikleri de dahil ederek U3224KB modeline daha fazla işlevsellik katıyor.

Sonuç olarak, Dell UltraSharp 32 6K Monitör (U3224KB), büyük bir çerçevesi olsa bile, birçok özelliği bir arada sunarak fark yaratıyor. Bu model, birkaç bilgisayar aksesuarını tek bir birimde toplamak için iyi bir seçenek olabilir. Dell aynı zamanda bir başka modeli, 37,5 inç boyutunda olan ve 3840 x 1600 çözünürlük sunan UltraSharp 38 Curved USB-C Hub Monitör (U3824DW) modelini de piyasaya sürdü. Bu model de dahili bir KVM ile iki bilgisayarı aynı anda kontrol etme ve bağlı bir dizüstü bilgisayara 90W’a kadar şarj sağlama özelliği sunuyor. 22 Haziran’da 1.529,99 dolara satışa sunulacak olan bu model, özellikle uzun saatler boyunca çalışanlar için uygun bir seçenek.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal