Vakıfbank Arı Hesap

Vakıfbank Arı Hesap

ABONE OL
14 Mayıs 2023, 15:08:10

Vakıfbank Arı Hesap, müşteriler için avantajlı faiz oranları sunarak birikim yapmak isteyenlere özel bir hesap türüdür. Online bankacılık hizmetiyle kolayca yönetilebilen Arı Hesap, düzenli tasarruf yapmak isteyenler için ideal bir seçenektir. Ayrıca hesabınıza para yatırdıkça kazanabileceğiniz faiz getirisi, birikimlerinize ekstra kazanç sağlar. Hemen Vakıfbank Arı Hesap açarak avantajlı faiz oranlarından faydalanın.

Vakıfbank Arı Hesap İle Gecelik Faiz Kazanın

Vakıfbank’ın gecelik faiz kazandıran hesabı olan Arı Hesap, yatırımcılarına birçok avantaj sunuyor. Paranızı dilediğiniz zaman çekebilir ve hesaba yeni para ekleyebilirsiniz. Üstelik, herhangi bir vade kaybı yaşamazsınız. Arı Hesap’ta internet üzerinden gerçekleştireceğiniz EFT ve havale işlemleri ücretsizdir. Dolar ve Euro mevduatlarınız için de Arı Hesap açabilirsiniz.

Arı Hesap Tanıtımı ve Faiz Oranları

Arı Hesap’a yatırım yaptığınızda Türk lirası için %20,25, Dolar için %3,50, ve Euro için %1.75 oranında tanışma faizi kazanıyorsunuz. Tanışma faiz süresi 100 gündür ve hesap açıldığında yürürlüğe girer. Ancak, tanışma faizi sonrası, banka tarafından uygulanacak faiz değişebilir. Bu faiz oranı her gün için farklılık gösterebilir.

Arı Hesap Özellikleri

Arı hesap gecelik faiz kazandıran, TL, Dolar ve Euro ile açılabilen bir yatırım hesabıdır. Arı hesabı, Vakıfbank şubeleri, Vakıfbank çağrı merkezi, internet bankacılığı, mobil bankacılık aracılığı ile açılabilir. Eğer Arı Hesap, Vakıfbank şubeleri aracılığı ile saat 09:00 ile 17:00 arasında açılmışsa, vade başlangıcı aynı gündür. Saat 17:00’dan sonra açılmışsa, vade başlangıcı bir sonraki iş günüdür.

Hesap açılış tutarları; 5.000-TL, 2.000-USD ve 2.000-EUR’dur. Hesap açık olduğu sürece, bakiyesinin bu tutarların altına düşmemesi gerekmektedir. Ortak hesap açılamaz.

Para yatırma ve çekme işlemleri Vakıfbank şubelerinde, Vakıfbank çağrı merkezinden, internet bankacılığı ve mobil bankacılık aracılığıyla yapılabilmektedir. İnternet Bankacılığı, mobil bankacılık ve çağrı merkezi aracılığı ile para yatırma işlemleri, haftanın her günü saat 09:00 ile 17:00 arasında, para çekme işlemleri de resmi ve hafta sonu tatil günleri dahil her gün 06:00 ile 23:00 arasında yapılabilir.

Gecelik faiz getirisi, Vakıfbank'ın uyguladığı faiz oranı ile hesaptaki bakiye üzerinden 1 gün için hesaplanır ve ertesi günün sabahına hesaba yansıtılır. Yansıtılacak tutara, stopaj kesintisi de uygulanır.

Arı Hesap’tan anlık EFT ve havale işlemleri yapılabilir. Ancak, ileri tarihli EFT/havale işlemleri yapılamaz. Ayrıca, Swift işlemi de yapılamaz.

Hesap işletim ücreti yoktur. Internet ve mobil bankacılık kanalları üzerinden yapılan EFT ve havale işlemleri ücretsizdir. Diğer kanallardan yapacağınız EFT/havale işlemleri ücrete tabi tutulur. Vakıfbank EFT/havale ücretlerini değiştirme hakkını tüm kanallar için saklı tutmaktadır. Değişiklik yapılması durumunda, size işlemi gerçekleştirmeden önce güncel işlem ücreti gösterilecektir.

Arı hesap, size bir kez tanışma faizi oranlarından faydalanma imkanı sunuyor. Her döviz türü için bir kez tanışma faiz oranlarından faydalanabilirsiniz. Tanışma faizi ile temdit faizi 1.000.000-TL, 1.000.000-USD ve 1.000.000-EUR’a kadar geçerlidir. Hesap bakiyesinin bu tutarın üzerinde olması durumunda aşan kısmına daha düşük bir faiz oranı uygulanacaktır. Uygulanacak bu faiz oranı her gün değişebilir.

Arı Hesap Avantajları

  • Arı hesap, gecelik faiz kazandıran, TL, Dolar ve Euro ile açılabilen bir yatırım hesabıdır.
  • Arı hesap, Vakıfbank şubeleri, Vakıfbank çağrı merkezi, internet bankacılığı, mobil bankacılık aracılığı ile açılabilir.
  • Eğer Arı Hesap, Vakıfbank şubeleri aracılığı ile saat 09:00 ile 17:00 arasında açılmışsa, vade başlangıcı aynı gündür.
  • Saat 17:00’dan sonra açılmışsa, vade başlangıcı bir sonraki iş günüdür.
  • Para yatırma ve çekme işlemleri Vakıfbank şubelerinde, Vakıfbank çağrı merkezinden, internet bankacılığı ve mobil bankacılık aracılığıyla yapılabilmektedir.
  • Ayrıca, internet bankacılığı, mobil bankacılık ve çağrı merkezi aracılığı ile para yatırma işlemleri haftanın her günü saat 09:00 ile 17:00 arasında, para çekme işlemleri de resmi ve hafta sonu tatil günleri dahil her gün 06:00 ile 23:00 arasında yapılabilir.
  • Gecelik faiz getirisi, Vakıfbank’ın uyguladığı faiz oranı ile hesaptaki bakiye üzerinden 1 gün için hesaplanır ve ertesi günün sabahına hesaba yansıtılır.
  • Arı Hesap’tan anlık EFT ve havale işlemleri yapılabilir. İleri tarihli EFT/havale işlemleri yapılamaz. Ayrıca, Swift işlemi de yapılamaz.
  • Hesap işletim ücreti yoktur. Internet ve mobil bankacılık kanalları üzerinden yapılan EFT ve havale işlemleri ücretsizdir.

Vakıfbank Arı Hesap, size çok yönlü bir yatırım imkanı sunuyor. Yatırımınızı yaparken güvende hissetmek isteyenler için birinci planda bulunan Vakıfbank, size en uygun hesap seçeneğini sunuyor.

Daha detaylı bilgi için Vakıfbank internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bu yazı technodoc.com.tr’dan özgün bir şekilde yazılmıştır.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal