VALORANT Champions Grupları Açıklandı

VALORANT Champions Grupları Açıklandı

ABONE OL
03 Mayıs 2023, 12:24:35

VALORANT Champions turnuvasının grupları açıklandı. Bu heyecan verici turnuva, tüm dünyadaki VALORANT oyuncularının bir araya gelmesini sağlayacak ve birbirinden yüksek performanslı takımların karşı karşıya gelmesine ev sahipliği yapacak. Turnuvanın grup aşaması, en iyi 16 takımın mücadelesine tanık olacak. Bu yarışmada kazananlar, ödül havuzundan paylarını alacak ve tüm takımlar için büyük bir prestij kazanacaklar. Bu VALORANT turnuvası, heyecanlı ve büyüleyici maçlara ev sahipliği yapacak, bu da tüm oyuncular ve izleyiciler için unutulmaz bir deneyim olacak.

Ülkemizde büyük bir espor etkinliği olan VALORANT Champions’ın başlamasına kısa bir süre kaldı. VALORANT takipçileri ve diğer espor hayranları tarafından heyecanla beklenen bu etkinlik, 31 Ağustos’ta başlayacak. LCQ maçlarının tamamlanması ve tüm takımların açıklanmasıyla birlikte turnuva hakkındaki detaylar da netleşiyor. Bugün yapılan paylaşımlarla birlikte, VALORANT Champions grup aşaması eşleşmeleri de ortaya çıktı.

31 Ağustos’ta başlayacak grup aşamasında, 16 takım 4 farklı gruba ayrılacak. A, B, C ve D gruplarından en başarılı 2 takım, turnuvanın bir üst aşaması olan playofflara çıkmaya hak kazanacak. Grup aşamasındaki karşılaşmalar oldukça heyecan verici olacak. VALORANT Champions İstanbul’un grup aşaması karşılaşmaları aşağıdaki gibi olacak:

– Paper Rex – Edward Gaming
– Leviatan – Team Liquid
– FPX – KRÜ
– XSET- XERXIA
– OpTic Gaming – BOOM Esports
– Zeta Division – LOUD
– DRX – FURIA
– Fnatic – 100Thieves

Grup aşamasının açıklanmasıyla birlikte, VALORANT espor hayranları teorilerini ve tahminlerini paylaşmaya başladılar. Özellikle bazı gruplarda çok güçlü eşleşmelerin yaşanması ve turnuvanın ilk aşamasında çok çekişmeli karşılaşmalar oynanacak olması bazı hayranlar tarafından oldukça beğenilirken bazı hayranlar ise konu hakkındaki hoşnutsuzluklarını paylaştılar.

VALORANT Champions’ın bilet ve seyirci katılımı gibi bilgileri henüz paylaşılmadı. Seyircili karşılaşmalarının, VALORANT Masters Kopenhag’daki gibi, turnuvanın son 3 gününde gerçekleşmesi bekleniyor. Konu hakkında resmi kanallardan açıklamalar yapıldıkça sizlerle paylaşıyor olacağız. Technodoc.com.tr olarak takipte kalın!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments