VALORANT Champions İstanbul’a Katılacak Takımlar Belirlendi

VALORANT Champions İstanbul’a Katılacak Takımlar Belirlendi

ABONE OL
03 Mayıs 2023, 12:56:09

VALORANT Şampiyonları İstanbul etkinliği, dünya çapındaki VALORANT takımlarının yarışacağı bir turnuva olarak yaklaşmakta. Bu heyecan verici olaya katılacak takımların listesi artık resmi olarak açıklandı. Türkiye’nin en iyi VALORANT takımları, önde gelen takımlarla birlikte İstanbul’u temsil edecekler. Bu heyecan dolu etkinlik, VALORANT meraklılarının hızla takip edebileceği bir şölen sunacak. Etkinliğe katılan takımlar, harika yetenekleri ve stratejileriyle VALORANT dünyasında efsaneleşmiş isimlerdir. Şimdi tüm gözler, 20-22 Ağustos tarihleri ​​arasında gerçekleştirilecek olan VALORANT Champions İstanbul’da.

VALORANT Champions İstanbul’a Katılacak Tüm Takımlar Belli Oldu!

Önümüzdeki ay İstanbul’da gerçekleşecek ve espor dünyasının merakla beklediği etkinliklerden biri olan VALORANT Champions için tüm takımlar belli oldu. Dünya genelindeki espor takımları, en iyi olduklarını kanıtlamak ve rakiplerini alt etmek için VALORANT Champions’a katılmaya hak kazanmak için mücadele etti ve sonunda 16 takım da İstanbul’da yer alacak.

Profesyonel VALORANT sahnesinde yılın en büyük etkinliği olan VALORANT Champions, 2-18 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek. İzleyicilerin de büyük bir merakla beklediği etkinlik, başta VALORANT hayranları olmak üzere, tüm espor severler için büyük bir heyecan kaynağı olacak.

10 takım turnuva bileti için yıl içerisinde oynadıkları karşılaşmalardan topladıkları puanlarla katılmaya hak kazandı. Geriye kalan 6 takım ise Last Chance Qualifier (LCQ) adı verilen bölgesel turnuvalarla belirlendi. Tüm bölgelerdeki LCQ maçlarının tamamlanması ile sonunda, İstanbul’da yer alacak tüm takımlar belli oldu. İşte, İstanbul biletini kapan tüm takımların listesi:

  • Kuzey Amerika -> OpTic Gaming, XSET, 100 Thieves
  • EMEA -> FPX, Fnatic, Team Liquid
  • Asya Pasifik -> Paper Rex, XERXIA, BOOM Esports
  • Kore -> DRX
  • Brezilya -> LOUD
  • Latin Amerika -> Leviatán
  • Güney Amerika -> KRÜ Esports, FURIA Esports
  • Doğu Asya -> EDward Gaming
  • Japonya -> ZETA DIVISION

VALORANT Champions’ın gerçekleşeceği yer ve bilet bilgileri gibi detaylar henüz Riot Games tarafından paylaşılmamış olsa da, etkinliğin seyirciye açık olarak gerçekleştirileceği biliniyor. Bu tarz detaylar ve daha fazlası ortaya çıktıkça, sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments