Vivo X Flip sızan fotoğrafla görüldü

Vivo X Flip sızan fotoğrafla görüldü

ABONE OL
03 Nisan 2023, 23:55:23

Vivo’nun yeni katlanabilir telefonu X Fold 2’nin resmi duyurusu nisan ayı içinde yapılacak. Bu cihaza katlanabilir ekranlı başka bir telefonun daha eşlik etmesi de ihtimaller dahilinde görülüyor. İstiridye kabuğu tasarımına sahip Vivo X Flip’in de yakında resmiyet kazanabileceği söyleniyor. İnternete sızan bir fotoğraf da bu ihtimali kuvvetlendiriyor.

Vivo X Flip, Çin’in popüler sosyal ağı Weibo’da ünlü duyumcu Digital Chat Station tarafından paylaşılan bir fotoğrafla ortaya çıktı. Fotoğrafta telefon katlanmış bir şekilde görünüyor. Büyük kapak ekranı ve yuvarlak kamera modülünün kapağın neredeyse yarısını kapladığı hemen göze çarpıyor. Yuvarlak kamera modülünde iki sensörün bulunması bekleniyor. Mor renk tercihi, Vivo’nun Samsung Z Flip serisi ve Oppo Find N2 Flip’in tasarımını takip edeceğinin işaretini veriyor.

Fotoğrafta telefonun menteşe tasarımı konusunda pek fazla detay görmek mümkün olmuyor. Dolayısıyla telefon katlandığında arada bir boşluk olup olmayacağı şu an için anlaşılamıyor. Vivo X Flip’in katlanabilir ekranının çözünürlüğünün 1080p olması bekleniyor. Qualcomm Snapdragon 8 Plus Gen 1 işlemci ve 12 GB RAM de telefonun muhtemel özellikleri arasında sayılıyor.

Vivo X Flip Snapdragon 8 Plus Gen 1 ile gelecek

Vivo X Flip’in özellikleri arasında Snapdragon 8 Plus Gen 1 işlemci ve 12 GB RAM de yer alacak. Fotoğrafta telefonun menteşe tasarımı konusunda pek fazla detay görmek mümkün olmuyor. Dolayısıyla telefon katlandığında arada bir boşluk olup olmayacağı şu an için anlaşılamıyor. Vivo X Flip’in katlanabilir ekranının çözünürlüğünün 1080p olması bekleniyor.

Vivo X Flip’in yakın zamanda resmiyet kazanabileceği söyleniyor. Bu cihazın Vivo X Fold 2 ile birlikte piyasaya sürüleceği düşünülüyor. İki telefonun tasarımsal özelliklerinin benzer olacağı düşünülen cihazların, Vivo kullanıcıları tarafından beklenen telefonlar arasında yer aldığı biliniyor.

Title 1: Vivo X Flip’in Fotoğrafı Sızdırıldı!
Title 2: Vivo X Flip Özellikleri ve Detayları!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments