Vivo X90 telefonu güvenlik güncellemesi aldı

Vivo X90 telefonu güvenlik güncellemesi aldı

ABONE OL
12 Haziran 2023, 10:54:21

Vivo X90 İçin Güncelleme Geldi: Güvenliği Yükseltiyor, Kamera İyileştirmeleriyle Birlikte Geliyor

Cep telefonları için yazılım güncellemeleri oldukça önemlidir ve Vivo markasının X90 modeli için güvenlik odaklı bir güncelleme yayınlandı. Bu güncelleme sayesinde X90 kullanıcıları daha güvenli bir deneyim yaşayacaklar.

Vivo, telefonları için güvenlik yamalarını uygulamaya devam ediyor ve X90 modeli için yayınlanan güncelleme, Mayıs 2023 güvenlik seviyesine yükseltiyor. Bu sayede X90 kullanıcıları, telefonlarını daha güvenli hale getirebilecekler.

Güncelleme ile birlikte, Süper Gece Modunda selfie çekenlerin fotoğraflarının netliği de iyileştiriliyor ve kamera işlevleri optimize ediliyor. Böylece X90 kullanıcıları daha iyi çekimler yapabilecekler.

Güncelleme ayrıca, yazı tipi ve görüntüleme boyutu “En Büyük” seçildiğinde bazı sayfaların düzgün görüntülenememe sorununu çözüyor. Ayrıca anormal ekran görüntüsü sorununu ve Bluetooth kulaklıklar bağlandığında ara sıra gelen aramaların hoparlörden oynatılması sorununu da gideriyor.

X90 kullanıcıları güncellemeyi kontrol etmek için Ayarlar > Sistem güncelleme menüsüne göz atabilirler. Bu sayede telefonlarının güvenliği ve performansı arttırabilirler.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal