WB yeni Harry Potter oyununun duyurusunu yaptı

WB yeni Harry Potter oyununun duyurusunu yaptı

ABONE OL
18 Nisan 2023, 23:46:14

Son zamanlarda büyücülük temalı video oyunları yükselişte ve Hogwarts Legacy’den sonra şimdi de Harry Potter geliyor. WB tarafından yapılan duyuruyla, yeni bir Harry Potter video oyununun geliştirilmekte olduğu açıklandı. Yapımın adı Harry Potter: Quidditch Champions ve popüler kurgusal spor olan Quidditch’e dayalı, çok oyunculu rekabetçi bir oyun olarak karşımıza çıkacak.

Oyunun resmi internet sitesinde sadece oyun testçisi olmak için bir kayıt portalı yer alıyor ve oyunun hızlı tempoya sahip bir tarza sahip olacağı, aynı zamanda çok oyunculu mod destekli olarak geleceği tespit edildi. Ancak, isterseniz oyunu tek başınıza da oynayabileceksiniz.

Harry Potter: Quidditch Champions yapımının yayıncısı Portkey Games, oyunun geliştirilme aşaması ise Unbroken Studios’a verildi. Stüdyo birkaç yıldır oyun üzerinde çalışmalar yapıyor ve aynı zamanda 2024’e ertelenmiş olan Suicide Squad: Kill the Justice League üzerinde de çalışıyorlar.

Harry Potter hayranları için büyük bir beklenti yaratan bu oyunla ne gibi maceralar bekleyeceğimiz ise merak konusu. Harry Potter: Quidditch Champions hakkında yeni bilgiler geldikçe sizi bu konuda bilgilendirerek güncel kalacağız.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal