WhatsApp artık kaybolan mesajları tutmaya imkan tanıyor

WhatsApp artık kaybolan mesajları tutmaya imkan tanıyor

ABONE OL
22 Nisan 2023, 14:50:36

WhatsApp’ta Yeni Bir Özellik: Kaybolan Mesajlar Tutulabilecek

Whatsapp, dünya genelinde en yaygın olarak kullanılan mesajlaşma uygulamalarından biridir. Gün içinde birçok mesaj gönderdiğimiz ve aldığımız Whatsapp’ta, artık kaybolan mesajları da tutma şansımız olacak.

2020 yılında kullanıma sunulan kaybolan mesajlar özelliği, Whatsapp tarafından yeniden düzenlendi. Normalde kaybolan bir mesaj, bir kez silindiğinde geri getirilemezdi. Ancak artık alıcılar, bir mesajı saklayabilirler. Tabii ki bunun için gönderici kişinin onayı gerekiyor.

Kaydedilen mesajlar, bir yer imi simgesi ile işaretlenecek. Bu sayede saklanan mesajlar klasöründe sohbetlerinize kolayca erişebileceksiniz.

Whatsapp, “Keep in Chat” özelliğinin tüm kullanıcılar için küresel olarak kullanıma sunulacağını açıkladı. Bu özellik, herkesin kullanımına açık olacak ve önümüzdeki birkaç hafta içinde erişilebilir hale getirilecek.

Artık mesajlarınızı silmek veya kaydetmek konusunda daha kolay bir seçeneğe sahip olacaksınız. Whatsapp, bu özelliğiyle kullanıcı dostu bir uygulama olmaya devam ediyor.

Whatsapp’ın yeni özelliğini kullanarak sohbetlerinizi daha rahat bir şekilde yönetebilirsiniz. Üstelik, mesajları saklama konusunda artık endişelenmenize gerek yok.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal