WhatsApp Ekran Paylaşım Fonksiyonu Çıkıyor

WhatsApp Ekran Paylaşım Fonksiyonu Çıkıyor

ABONE OL
30 Mayıs 2023, 22:56:26

WhatsApp’a Ekran Paylaşımı Özelliği Geliyor!

WhatsApp, popüler mesajlaşma platformları arasında yer almaktadır ve sürekli olarak yeni özellikler ekleyerek kullanıcıların ilgisini çekmektedir. Son zamanlarda, WhatsApp ekran paylaşımı özelliği ile adından söz ettiriyor. İnsanların bir şeyi görüntülü görüşme yolu ile başkalarına göstermesi mümkün olacak.

Telefonunuzda bir şeyler yaparken bir başkasının yardımına ihtiyaç duyarsanız, ekran paylaşımı özelliği size yardımcı olabilir. Ekranın alt kısmına eklenen bir simge sayesinde, izninizle birlikte telefon ekranınızı başkalarına gösterebilirsiniz. Görüşmenin devam ettiği sırada ekran paylaşımını durdurabilir veya kontrol edebilirsiniz.

Şu anda, WhatsApp ekran paylaşımı fonksiyonu test aşamasındadır. Yakın bir zamanda, fonksiyonun beta sürümüne sahip olan Android akıllı telefon kullanıcıları için kullanıma sunulması beklenmektedir.

WhatsApp, ekran paylaşımı özelliği ile kullanıcılarının deneyimini daha iyi hale getirmeyi amaçlamaktadır. Bu özellik sayesinde, kullanıcılar birbirlerine daha kolay şekilde yardımcı olabilirler. Şimdilik bekleyip görelim ve bu yeni özelliği deneyimleyelim.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments