WhatsApp kullanıcı adı dönemi başlıyor

WhatsApp kullanıcı adı dönemi başlıyor

ABONE OL
25 Mayıs 2023, 23:15:34

WhatsApp Kullanıcı Adı Oluşturma – Artık WhatsApp’ta Kullanıcı Adı Kullanabilirsiniz!

WhatsApp mesajlaşma uygulamasıyla ilgili son zamanlarda pek çok yeni özellik haberleri çıkmakta. En son, WhatsApp’ta kullanıcı adı kullanımı ile ilgili bir gelişme yaşıyoruz. Bundan sonra, WhatsApp üzerinde kullanıcı adı paylaşımı yoluyla mesajlaşma mümkün hale gelecek.

Şimdiye kadar, WhatsApp mesajlaşma uygulaması telefon numarasıyla işlemekteydi ve herhangi bir kullanıcı adına yer verilmemişti. Ancak artık WhatsApp üzerinde kullanıcı adı oluşturabilirsiniz. WhatsApp sürümünde bir kişi ile mesajlaşabilmeniz için telefon numaranızın mesajlaşacağınız kişide olması gerekiyordu. Ancak WhatsApp’ın yeni sürümü ile numaraları paylaşmanıza gerek kalmayacak ve numaralarınızı dilediğiniz gibi gizleyebileceksiniz.

Bu özellik, Telegram ve benzeri uygulamalarda yer verilen kullanıcı adı özelliği ile aynıdır. WhatsApp kullanıcılarının bu özelliği seveceğini düşünüyoruz.

WhatsApp Kullanıcı Adı Nasıl Oluşturulur?

WhatsApp kullanıcı adını oluşturmak oldukça kolaydır. İlk olarak, WhatsApp uygulamanızı çalıştırın ve Ardından Ayarlar bölümüne gidin ve Profil bölümünü seçin. Profil sayfasında, kullanıcı adınızın yanında yer alan kalem simgesine dokunarak, @kullanıcıadınız şeklinde kullanıcı adınızı oluşturabilirsiniz.

Ancak, bu özelliği kullanmak için Android’in 2.23.11.15 sürümünün gerektiğini unutmayın. Kullanıcı adı alma seçeneği ilk olarak bu sürümde görülecektir.

WhatsApp kullanıcıları artık kullanıcı adı yoluyla mesajlaşabilecekleri için, daha fazla gizlilik ve güvenlik hissi yaşayacaklardır. Bu özellik, WhatsApp’ı daha keyifli ve güvenli hale getirecektir. Siz de WhatsApp kullanıcısıysanız, bu özelliği denemenizi öneririz.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal