WhatsApp’ta kayıtsız numaralara mesaj özelliği

WhatsApp’ta kayıtsız numaralara mesaj özelliği

ABONE OL
20 Temmuz 2023, 18:50:34

Yeni WhatsApp Güncellemesi ile Numaralar Kaydedilmeden Mesajlaşma İmkanı

WhatsApp kullanıcıları artık yeni insanlarla mesajlaşmayı kolaylıkla gerçekleştirebilecek. Uygulamanın en son güncellemesi sayesinde, numarayı rehbere kaydetmek zorunda kalmadan o numarayla uygulama üzerinden iletişim kurulabilecek. Bu özellik, gereksiz rehber kayıtlarından kurtulmayı sağlıyor ve sadece WhatsApp üzerinden konuşmak istediğiniz kişileri eklemenize gerek kalmıyor.

Kayıtsız numaralarla sohbet etmek için özel bir başlangıç prosedürü uygulamanıza gerek yoktur. iPhone kullanıcıları için, ekranın sağ üst köşesinde yer alan yeni mesaj ikonuna dokunmanız yeterlidir. Android kullanıcıları ise ekranın sağ alt köşesinde bulunan yeni mesaj ikonuna dokunmalıdır. Bu ikona tıklandığında, ilgili telefon numarasını arama kutusuna girerek “Rehberinizde kayıtlı olmayanlar” başlığı altında numarayı görebilirsiniz. Burada, numara yanında kişiye ait olan profil fotoğrafı da görüntülenecektir. Ardından, sohbet seçeneğine dokunarak mesajlaşma ekranını açabilirsiniz.

WhatsApp’ın Son Güncellemesi Kayıtsız Numaralarla Sohbet Etme Özelliği Sunuyor

Bu özellik, en son WhatsApp güncellemesiyle birlikte sunulmaktadır. Güncellemenin kısa bir süre içinde tüm kullanıcılara dağıtılması planlanmaktadır.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal