Windows 11 ile bağlantı kurma imkanı iOS kullanıcılarına da açıldı

Windows 11 ile bağlantı kurma imkanı iOS kullanıcılarına da açıldı

ABONE OL
27 Nisan 2023, 20:37:53

Microsoft, Android telefonlarla Windows 11 işletim sistemi arasında bağlantı sağlayan Telefon Bağlantısı uygulamasıyla, iOS kullanıcılarına da hizmet vermeye başladı. Telefon Bağlantısı uygulaması, Windows 11 ile bağlantı sağlayarak, bildirimlerin, mesajların ve fotoğrafların bilgisayar üzerinden görülebilmesini sağlarken, bildirim üzerinden yanıt verilebilmesi ve görüşme yapılabilmesi gibi önemli kolaylıklar da sunuyor. Özellikle Samsung Galaxy telefonları için ekstra özellikler barındıran bu uygulama, iOS kullanıcıları için de artık App Store ve Windows Store üzerinden erişilebilir.

Windows 11 işletim sistemi kullanıcıları, kısa bir beta sürecinin ardından Telefon Bağlantısı uygulamasına erişebiliyordu. Ancak, Microsoft, Telefon Bağlantısı uygulamasını iOS kullanıcılarına da sunarak, daha geniş bir kullanıcı kitlesine ulaşmayı hedefliyor. Eğer bir iOS kullanıcısıysanız, uygulamayı indirerek, Ayarlar kısmından eşleştirerek bağlantıyı kolaylıkla kurabilirsiniz.

Ancak, iOS üzerindeki bazı kısıtlamalar da mevcut. Örneğin, bildirimler üzerinden fotoğraf veya video göndermenin mümkün olmaması, grup mesajlarının desteklenmemesi gibi. Bu konuda dikkatli olmanızda fayda var.

Sonuç olarak, Telefon Bağlantısı uygulaması, Windows 11 işletim sistemi ve Android telefonlar için bir cankurtaran olabilirken, artık iOS kullanıcıları için de bir seçenek haline geldi. Eğer bir iPhone kullanıcısıysanız, bu uygulamayı denemenizi öneririz.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal