WWDC 2023: Apple Vision Pro, iOS 17 ve diğer tüm duyurular – Video

WWDC 2023: Apple Vision Pro, iOS 17 ve diğer tüm duyurular – Video

ABONE OL
06 Haziran 2023, 21:03:14

Apple, geliştirici etkinliği WWDC 2023’te gerçekleştirdiği duyurularla yeni nesil ürünlerini açıkladı. Apple Vision Pro gözlükleri, Mac modelleri ve yazılım güncellemeleri bu etkinlikte tanıtıldı.

Yıllardır merakla beklenen ve dedikoduları sürekli olarak tartışılan Apple Vision Pro gözlükleri, etkinlikte resmiyet kazandı. Apple Vision Pro ile ilgili önemli noktaları gösteren bir video yayınlandı. Gözlükler, karma gerçeklik deneyimi sunuyor ve oldukça gelişmiş özellikleri ile birlikte kullanıcılara yeni bir dünya açmayı vaat ediyor.

Etkinlikte ayrıca 15 inç MacBook Air, M2 Ultra, Mac Studio ve Mac Pro modelleri hakkında bilgiler de paylaşıldı. Bu yeni nesil ürünler oldukça etkileyici özellikleri ile öne çıkarken, özellikle Mac kullanıcıları arasında büyük bir heyecan yarattı.

Ayrıca, iOS 17, iPadOS 17, macOS Sonoma, watchOS 10 ve tvOS 17 gibi yeni yazılımlar da etkinlikte tanıtıldı. Bu yazılımlar, Apple kullanıcılarına daha akıllı ve pratik işlevler sunmayı hedefliyor.

Etkinlik her ne kadar iki saat sürse de, Teknoblog olarak en öne çıkan ve dikkat çeken noktaları 20 dakikada özetledik. Apple’ın bu günlerde geleceğe yönelik ne kadar iddialı olduğunu gösteren bu etkinlik, diğer teknoloji şirketlerinin de ne kadar rekabetçi olmaları gerektiğini bir kez daha hatırlattı.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments