Xbox Series S yenilendi ve tanıtımı gerçekleştirildi

Xbox Series S yenilendi ve tanıtımı gerçekleştirildi

ABONE OL
12 Haziran 2023, 21:03:08

Microsoft’un Xbox Series S konsolu, oyun tutkunlarının beğenisini toplamaya devam ediyor. Peki, neler değişti, neler güncellendi? İşte detaylar:

Xbox Games Showcase 2023 kapsamında yenilenen Xbox Series S, pek çok değişikliğe uğradı. Yapılan değişiklikler sayesinde konsol, performansı konusunda adeta taht kurdu. Bunun en önemli sebeplerinden birisi de depolama alanının artırılması oldu.

Depolama Alanı Güncellemesi

Xbox Series S, güncellenen depolama birimi sayesinde artık 1 TB SSD depolama alanı sunuyor. Yani konsolda daha fazla oyun, daha fazla uygulama ve daha fazla içerik depolanabilecek. Bu güncelleme, özellikle oyun tutkunları için oldukça önemli bir gelişme olarak nitelendirilebilir.

Yeni Oyunlar Tanıtıldı

Xbox Games Showcase 2023 etkinliği kapsamında, Xbox Series S için pek çok yeni oyun tanıtıldı. Bunların arasında Cyberpunk 2077: Phantom Liberty DLC, büyük bir ilgi gördü. Yeni DLC, Keanu Reeves ve Idris Elba gibi başarılı oyuncuları da barındıracak.

Forza Motorsport da 10 Ekim günü resmen duyuruldu. Yeni yapımda, daha önceki Forza Motorsport oyunlarından farklı bir deneyim sunulacak. Payday 3 ise Xbox Series X/S konsolları ile birlikte Game Pass’e eklenecek.

Sonuç olarak, Microsoft firması, Xbox Series S konsolunun performansını artırmak için yoğun bir çaba harcadı. Yapılan güncellemelerin yanı sıra, yeni oyunlar da konsolun adını sıkça duyuruyor. Xbox Series S, oyun tutkunları için pek çok yenilik sunuyor ve rakiplerine karşı oldukça avantajlı bir durumda bulunuyor.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal