Xiaomi Civi 3 tanıtım tarihi belli oldu

Xiaomi Civi 3 tanıtım tarihi belli oldu

ABONE OL
22 Mayıs 2023, 10:12:48

Xiaomi Civi 3: Çin’in Yeni Gözdesi!

Xiaomi Civi 3, son günlerin en çok konuşulan akıllı telefonlarından biri haline geldi. Tanıtım tarihi hakkındaki söylentiler artarken Xiaomi sonunda resmi açıklamasını yaptı ve 25 Mayıs’ta dört farklı renk seçeneğiyle kullanıcıların karşısına çıkacağını duyurdu.

Daha önce Xiaomi tarafından paylaşılan görsellere bakıldığında telefonda ana kamera görevini 50 megapiksel çözünürlüklü sensörün üstleneceği görülüyor. Bu ana kamerada optik görüntü sabitleme özelliği de mevcut olacak. Yuvarlak kamera modülünün hemen altında dörtlü LED flaş yer alıyor. Ultra geniş açılı lens ve portre kamera da kamera modülünün diğer üyeleri arasında sayılıyor.

Xiaomi Civi 3’ün renk seçenekleri tasarım ve moda alanında da çalışmalar yapan trend öngörü şirketi WGSN ile birlikte geliştirildi. Renk seçeneklerinin üçünde çift tonlu bir arka panelin bulunduğu göze çarpıyor. Bu renkler ise Gül Moru, Macera Altın Sarısı, Nane Yeşili ve Hindistan Cevizi Grisi olarak belirlendi.

Xiaomi, akıllı telefonlarını genellikle Çin’de farklı isimlerle piyasaya sürüyor ve Xiaomi Civi 3 hakkında da farklı bir isimle Çin dışında piyasaya sürüleceği düşünülüyor. Diğer detaylar henüz belirsizliğini koruyor.

Sonuç olarak, Xiaomi Civi 3 teknoloji tutkunlarını heyecanlandırmaya devam ediyor. Özellikle de akıllı telefon sektöründe güçlü bir konuma sahip olan Xiaomi’nin Civi 3 ile ne gibi yenilikler sunacağı merakla bekleniyor.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal