Xiaomi Mi Home Akıllı Koşu Bandı Çıktı

Xiaomi Mi Home Akıllı Koşu Bandı Çıktı

ABONE OL
23 Mayıs 2023, 22:39:58

Evden çalışma, pandemi nedeniyle hayatımızın önemli bir parçası haline geldi. Birçok insan, haftanın en az birkaç gününü evde çalışarak geçiriyor. Bu yaklaşım, evde rahatlık hissi yaratırken aynı zamanda hareketsiz bir yaşam tarzına da yol açabilir. Dolayısıyla, koşu bandı gibi ürünler, evde egzersiz yapmak isteyenlere büyük bir yardım sağlıyor.

Xiaomi, akıllı teknolojisi ve düşük maliyeti ile tanınan bir markadır ve şimdi de koşu bantları alanında iddialı bir adım attı. Xiaomi, Mi Home Akıllı Koşu Bandını 1899 Yuan (270 $) fiyatı ile tanıttı. Koşu bandı, gürültü azaltma, tam raylı tasarım ve fırçasız motor gibi özellikleri ile dikkat çekmektedir.

Xiaomi Mi Home Akıllı Koşu Bandı, diğer koşu bantlarından farklı bir yapısı vardır. Dizüstü bilgisayar tarzı katlama mekanizması sayesinde, kullanıcılar için önemli bir kolaylık sağlanmaktadır. Yerden tasarruf sağlayan bu özellik, kullanıcıların yaşam alanlarına uyum sağlamalarını sağlar.

Koşu bandının teknik özelliklerine gelince, yaklaşık 65 desibelde çalışarak bile yoğun egzersiz seanslarında bile komşularınızı veya aile üyelerinizi rahatsız etmez. Bu motor, koşu bandının 15 km / s hıza ulaşmasını sağlar ve ağırlığı 220 kg kadar olan bir kullanıcıyı bile rahatlıkla taşıyabilir. Koşu bandı yaklaşık 40 kg ağırlığında olup 210 mm yüksekliğe kadar katlanabilir.

Sonuç olarak, Xiaomi Mi Home Akıllı Koşu Bandı evde egzersiz yapmak isteyenler için cazip bir seçenektir. Fırçasız motor, gürültü azaltma özelliği, tam raylı tasarım gibi özellikleri ile koşu bandı pazarında yeni bir soluk getiriyor. Ayrıca, diğer akıllı ev cihazlarının bağlantısı ile kullanıcıların daha bütünleşik bir yaşam tarzı benimsemelerine de yardımcı oluyor. Bu nedenle, Xiaomi Mi Home Akıllı Koşu Bandı koşu bandı almak isteyenler için ideal bir seçenek olabilir.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal