Xiaomi Samsung Z Flip serisine rakip hazırlıyor

Xiaomi Samsung Z Flip serisine rakip hazırlıyor

ABONE OL
06 Haziran 2023, 14:57:53

Xiaomi, katlanabilir telefon pazarında yeni bir seçenek sunmaya hazırlanıyor. Digital Chat Station’ın paylaşımına göre, şirket Samsung ve Motorola gibi rakipleriyle yarışmak amacıyla “istiridye kabuğu” tasarımında bir katlanabilir telefon üzerinde çalışıyor. Bu hamle, şirketin katlanabilir telefon kategorisindeki iddiasını ve rekabetçiliğini artırmayı hedefliyor.
Geçtiğimiz yıl Mix Fold 2 modelini tanıtan Xiaomi, bu alanda deneyimli bir şirket olduğunu işaret etmişti. Şimdi ise rakiplerinin izinden gidiyor. Çin merkezli teknoloji devi, bu yeni telefonunda oldukça ince ve hafif bir tasarımı benimseyecek. Şirketin hedefi, piyasadaki en ince katlanabilir telefonlar arasına girmek ve Mix Fold 2’nin ayak izlerini takip etmek.
Bununla birlikte, Xiaomi’nin geçmişteki uygulamalarına bakarak, yeni katlanabilir telefonun Çin dışında satışa sunulmayabileceği söyleniyor. Ancak, söylentilerin henüz doğrulanmadığının altını çizmek gerekiyor. Bu yeni “istiridye kabuğu” telefon, piyasaya sürüldüğünde Xiaomi’nin iddiasına taze bir kan verecektir.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments