Yapıkredi Bankası Kiralık Kasa Ücretleri 2018

Yapıkredi Bankası Kiralık Kasa Ücretleri 2018

ABONE OL
14 Mayıs 2023, 23:00:49

Yapı Kredi Bankası’nın kiralık kasa ücreti tarifeleri 2018 yılında da mevcuttur. Banka, müşterilerine 5 farklı kasa boyutu seçeneği sunarken, her boyutta farklı ücretler belirlemiştir. Banka, müşterilerinin eşyalarını güvenli bir şekilde saklamaları için özel olarak tasarlanmış kiralık kasalarıyla hizmet vermektedir. Siz de Yapı Kredi’nin kiralık kasa seçenekleri hakkında detaylı bilgi almak ve ücret tarifelerini öğrenmek için bankanın internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Kiralık Kasa Nedir?

Kiralık kasa, bankaların sunduğu hizmetlerden bir tanesidir. Genelde, küçük, orta ve büyük boy gibi tipleri bulunan kiralık kasalar, maddi ve manevi değeri olan eşyalarınızı saklamanız için, size evden ya da iş yerinizden daha güvenli bir seçenek sunmaktadır. Yapıkredi Bankası da bazı şubelerinde kiralık kasa hizmeti vermektedir.

Kiralık Kasa Ücretleri

Yapıkredi Bankası, küçük, orta ve büyük boy olmak üzere üç farklı boyutta kiralık kasa hizmeti sunmaktadır. 2018 yılı için geçerli kiralama bedeli ve depozito ücretleri şu şekildedir:

  • Küçük Boy Kasa: 420 TL Yıllık Kiralama Bedeli ve 420 TL Depozito.
  • Orta Boy Kasa: 475 TL Yıllık Kiralama Bedeli ve 475 TL Depozito.
  • Büyük Boy Kasa: 600 TL Yıllık Kiralama Bedeli ve 600 TL Depozito.

Yapıkredi kiralık kasaları, en fazla üç kişinin ortak kullanımına açıktır. Yani, kasayı sizinle birlikte 2 kişi daha kullanabilir. Yukarıda verilen fiyatlar ise BMSV eklenmeden hesaplanmıştır.

Yapıkredi Kasa 24 Nedir?

Standart kiralık kasaların yanı sıra, Yapıkredi, Kasa 24 adını verdiği bir başka kasa hizmetini sunmaktadır. Kasa 24, sadece İstanbul’da ikamet eden ve Yapıkredi’de belli bir tutarın üzerinde varlığı bulunan müşterilerin kullanımına sunulmaktadır. Kasa 24, 5 farklı tipte kasa imkanı sunmaktadır.

Tıpkı standart kasalarda olduğu gibi, en fazla 3 kişinin ortak kullanım hakkı bulunmaktadır. Bu kasalar 7 gün 24 saat kullanıma hazırdır. Kasalarda ekstradan bulunan parmak izi okuyucu sayesinde güvenlik miktarı arttırılmıştır.

Kasa 24 Ücretleri

Yapıkredi Kasa 24 kiralama bedeli ve depozito ücretleri şu şekildedir:

  • A Tipi Kasa24: 430 TL Yıllık Kiralama Bedeli ve 430 TL Depozito.
  • B Tipi Kasa24: 500 TL Yıllık Kiralama Bedeli ve 500 TL Depozito.
  • C Tipi Kasa24: 600 TL Yıllık Kiralama Bedeli ve 600 TL Depozito.
  • D Tipi Kasa24: 660 TL Yıllık Kiralama Bedeli ve 660 TL Depozito.
  • E Tipi Kasa24: 720 TL Yıllık Kiralama Bedeli ve 720 TL Depozito.

Bu fiyatlara da BMSV dahil değildir. Kasa 24 için, gerekli bilgileri, varlıklarınızın bulunduğu Yapıkredi Şube’sine başvurarak edinebilirsiniz.

Yapıkredi Bankası’nı tercih ederek kiralık kasa hizmetinden yararlanabilir, değerli eşyalarınızı güvenle saklayabilirsiniz.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal