Yeni Apple Watch Ultra hafif bir gövdeyle gelecek

Yeni Apple Watch Ultra hafif bir gövdeyle gelecek

ABONE OL
26 Temmuz 2023, 11:04:28

Apple’ın Yeni Nesil Watch Ultra’sı İle Ağırlık Azalacak

Teknoloji dünyasının sevilen markalarından biri olan Apple’ın Watch Ultra ürünü, Türkiye’de de oldukça popülerdir. Cupertino şirketinin en büyük ve en ağır akıllı saati olan Watch Ultra, 49 mm kasa boyutu ve 61,3 gram ağırlığıyla diğer Apple Watch modellerini ve rakiplerini geride bırakmaktadır.

Çin’den gelen yeni bir ihbara göre Apple, yeni nesil Watch Ultra modeliyle ağırlık azaltımı konusunda bir yenilik sunmayı planlamaktadır. Detaylı değerler paylaşılmamış olsa da ihbarcı, Apple’ın yakında piyasaya sürülecek olan Watch Ultra modelinde 3D baskılı parçalar kullanarak daha hafif bir kasa tasarlayabileceğini belirtmektedir.

Watch Ultra’nın, Watch Series 9 ve iPhone 15 serileriyle birlikte yılın ikinci yarısında piyasaya sürülmesi beklenmektedir. Ayrıca, 2024 yılında Apple’ın Watch Ultra modelinde OLED ekrana kıyasla daha yüksek parlaklık sunacak 2,1 inçlik bir mikro LED ekran kullanabileceği de söylentiler arasındadır.

Teknotechnic olarak, teknoloji dünyasındaki en son haberleri ve gelişmeleri sizlere aktarmaya devam ediyoruz. Siz de daha fazla teknoloji haberi için diğer içeriklerimize göz atabilirsiniz.

[SEO Keywords: Apple Watch Ultra, Watch Ultra, Watch Ultra özellikleri, Watch Ultra ağırlık azaltma, Watch Ultra yeni nesil, Watch Ultra çıkış tarihi, Watch Ultra mikro LED ekran]

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal