Yerli Stüdyodan CO-OP Korku Macerası: Deadly Broadcast

Yerli Stüdyodan CO-OP Korku Macerası: Deadly Broadcast

ABONE OL
03 Mayıs 2023, 16:33:26

Yerli stüdyo tarafından geliştirilen Deadly Broadcast, “co-op” oynanış özelliğiyle korku dolu bir macera sunuyor. Oyun, ekip halinde oynanabilen ve korkunun derinliklerine doğru bir yolculuğa çıkılan bir deneyim sunuyor. Oyuncular, esrarengiz bir radyo yayınından dolayı mahsur kaldıkları bir evde tüyler ürpertici olaylarla karşılaşıyorlar. Oyuncular, bulmacaları çözerek evden kaçmaya çalışırken, gizemli olayların ardındaki sırları deşifre etmeye çalışıyorlar. Deadly Broadcast, korku sevenler için heyecan dolu bir deneyim sunuyor.

Apphic Games tarafından geliştirilen Deadly Broadcast, Steam’de yerini aldı. Yerli oyuncuların ilgi odağı olan oyun, korku dolu bir deneyim sunuyor. Gazi Akyüz, Mehmet Yavuz Edem ve Erdinç Gürbüz tarafından kurulan Apphic Games, PC platformları için geliştirdiği ilk oyunda oyunculara üst düzey bir oynanış mekanikleriyle birlikte arkadaşlarıyla korku dolu bir deneyim yaşatıyor.

Demo versiyonu 100.000’den fazla indirilen ve erken erişim döneminde 15.000’den fazla Wishlist elde eden Deadly Broadcast, umut verici Steam istatistikleriyle şu an özellikle Asya ve Amerika kıtasındaki oyunculardan yoğun ilgi görmekte. Oyun, Single Player ve 1-4 oyunculu Co-op seçenekleriyle oyunculara terkedilmiş ve ürkütücü mekanları kamera ve ekipmanlarıyla ziyaret eden bir grup fenomeni canlandırma imkanı veriyor. Yapay zekaya sahip izleyici kitlesi ise, oyuncunun kadraja soktuğu paranormal olay ve yaratıklara gerçekçi tepkiler vererek oyuncuları oyunda bağış yaparak ve meydan okumalarla yönlendirebiliyor. “Hayatta kal ve yayına devam et!” mottosuyla yola çıkan oyunda oyuncular, yaratıklarla mücadele ederek hayatta kalmaya çalışırken bir yandan da canlı yayın yaparak anlık izleyici sayısını arttırmaya ve para kazanmaya çalışıyorlar.

Türk oyun ekosisteminin önde gelen korku oyunlarından biri olan Deadly Broadcast, oyuncuların Twitch yayınlarını oyuna bağlayarak daha interaktif bir oyun deneyimi yaşamalarını sağlayarak oyunu oldukça ilgi çekici bir hale getiriyor. Bu sayede, oyuncular izleyicilerinin anlık mesajlarını oyun içerisinde chat bölümünde görürken, izleyiciler ise oyunculara Medkit ve Weapon gibi bazı özel kelimelerle yardımcı olabilecek öğeler oluşturabiliyorlar.

Eğer Deadly Broadcast adlı oyun sizleri de ilgilendiriyorsa, Steam sayfasına göz atmanızı öneririz. Yerli oyunlara destek vermek ve daha fazla içerik görmek için ise YouTube kanalımızı takip etmenizi tavsiye ediyoruz.

Özetle, Deadly Broadcast, Türk oyun geliştiricilerin başarılı oyunlarından biri olarak karşımıza çıkıyor ve korku dolu bir deneyim sunuyor. Oyun, Twitch yayınlarının oyundaki etkileşimleriyle diğer korku oyunlarından ayrılıyor ve oyunculara kamera ve ekipman yardımıyla paranormal olayları araştırma imkanı veriyor. Yerli oyunlara destek vermek isteyenler için ise YouTube kanalımızı takip etmenizi öneriyoruz.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal