Youtube Music Yeni Özellikleri

Youtube Music Yeni Özellikleri

ABONE OL
01 Aralık 2022, 19:50:11

Youtube Music yeni özellikleri ile hayatımıza geçtiğimiz aylarda girdi. Kullanıcıların son hareketlerine kendine gösteren son etkinlik bölümünü sisteme dahil edecek olan Youtube, bu duruma dair yeni bir güncelleme ve etkinlik yaratmayı düşünüyor. Bu bölüm sayesinde pek çok kullanıcının kütüphaneye eklediği albümleri ve çalma listelerini doğrudan görebiliyor bütün kullanıcılar. Yani aslında üyeler bizzat kendine dair detayları buradan rahatlıkla görebiliyor ve ön plana çıkarabiliyor.

Ülkemizde abonelikli sisteme geçtiğimiz yıl açılan Google, Youtube Music özelliği ile birlikte marka bazlı ilerlemesini çok daha kurumsal bir boyuta taşıdı ve hepimize bu süreçte hizmet sunmaya devam etti.

Her geçen gün yeni bir özellikle daha da üst düzey seviyelere çıkması planlanan Youtube için yapılacak olan pek çok çalışma ve süreç bulunuyor. Bunları kullanmak ve ön plana çıkarmak için zaman kaybetmeyin ve sizler de kendinize göre bir seçeneği benimsemeye başlayın.

Youtube music tarafından hazırlanan bu özellik sayesinde en azından nerede kaldığınızı daha rahat görebileceksiniz. Bu özelliği pek çoğunuz Play Müzik ile hatırlıyor olabilir. Orada da son etkinlik özelliği bulunuyor. Sınırlı sayıdaki kullanıcı ile test edilen bu özellik için yapılacak çok fazla şey var diyebiliriz. Uygulama üzerinde yapılan son etkinlikleri görebiliyor ve oradan kendinize göre bir seçenek oluşturabiliyorsunuz.

Youtube Music İle Kaydettiğiniz Listelere Ulaşıyorsunuz!

Youtube music ile kaydettiğiniz listelere ulaşabiliyorsunuz. Kütüphane sekmenizin üzerine konuşlandırılmış olan bu özellik ile birlikte en son kaydettiğiniz albümleri, çalma listelerini rahatlıkla görebilirsiniz. Çalma listelerine ya da albümlere ulaşabilmek için iki menü daha farklı şekilde gezmenize gerek kalmıyor ve sizin için önemli bir seçenek yaratılmış oluyor.

Dünya çapında her ülkede bulunmayan bu özellik ülkemize ne zaman gelir emin değiliz. Şu sıralar bu özelliği Brezilya üzerinde test eden ve orada yayına sokan Youtube, bakalım ülkemizde bu özellikle ilgili nasıl bir ilerleme yapacak.

Her geçen gün çok daha fazla kişiye seslenen ve ilgi çekmeye devam eden Youtube Music için söylenecek çok söz var. Bir nevi alışkanlıklarımızdan dem vururken bunu yapmanın ücretli versiyonunu bizlere sağlayan Youtube, hareketli günler geçirirken son zamanların en farklı deneyimlerini yaşatmayı da aklına koymuş durumda.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal