YouTube Premium yeni özelliklere kavuşuyor

YouTube Premium yeni özelliklere kavuşuyor

ABONE OL
11 Nisan 2023, 21:29:53

YouTube Premium Güncellemeleri: Yeni Özelliklerle Daha İddialı Hale Geliyor

YouTube Premium, reklamsız video izleme, arka planda müzik dinleme, videoları indirme gibi özellikleriyle birlikte sunduğu premium hizmetiyle öne çıkıyor. Türkiye’deki Premium ücreti aylık 29,99 TL olarak belirlendi ve yakında yeni özelliklerin eklenerek Premium hizmetinin daha gelişmiş hale getirilmesi bekleniyor. Premium ilk ay ücretsiz denenebiliyor.

Premium aboneleri artık telefon ve tabletlerinde de sıra sistemini kullanabilecek. Bu özellik sayesinde, YouTube web sitesinde kullanılan herkes bir video kuyruğu oluşturabilecek, yenilerini ekleyebilecek ve zaten olanların konumlarını değiştirebilecek.

Premium üyeleri artık Google Meet oturumlarında birlikte video izleyebilecekler. Android cihazlarda Meet Live Sharing ile yayınlanan bu özellik, yakında iOS üzerinde SharePlay aracılığı ile FaceTime kullanıcıları için “önümüzdeki haftalarda” aktif hale gelecek.

Akıllı İndirmele özelliği de yeni bir güncelleme ile çevrimdışı görüntülemeye hazır olan önerilen videoları doğrudan kitaplığınıza eklemekte. Yakında iOS’ta YouTube, 1080p HD çözünürlüklü videolar için gelişmiş bir bit hızı sürümü de sunacak.

YouTube Premium, verdiği özelliklerle kullanıcıların video ve müzik deneyimini daha da geliştirmeye devam ediyor. Yapılan güncellemelerle birlikte, Premium hizmetinin daha iddialı bir hale geleceği kesin. Siz de Premium hizmetinin avantajlarından yararlanarak, daha üstün bir kullanıcı deneyimi yaşayabilirsiniz.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal