Youtube Video Silme İşlemi Yapma [Tablet, Telefon ve PC]

Youtube Video Silme İşlemi Yapma [Tablet, Telefon ve PC]

ABONE OL
28 Nisan 2023, 21:35:10

Bu videoda, Youtube’daki bir videoyu nasıl sileceğinizi öğreneceksiniz. Hem tablet, telefon ve PC üzerinden işlem yaparak videonuzu kolayca silebileceksiniz. Video silme işlemi yapma konusunda daha önce tecrübeniz yoksa, endişelenmeyin! Bu videoda adım adım yönergelerle size rehberlik edeceğiz. Ayrıca videonun SEO dostu bir açıklaması da yapılmıştır, böylece Youtube’da daha fazla görünürlük ve erişim elde etmenize yardımcı olacaktır. Artık zaman kaybetmeyin, izleyin ve videonuzu hemen silmeye başlayın!

Youtube Video Silme işlemi, Youtube Stüdyo uygulaması sayesinde Android ve IOS yazılımlarında kullanıcılar tarafından yapılabilmektedir. Videolar üzerinde işlem yapmak isteyen kullanıcılar, Youtube Stüdyo uygulamasını kullanabilirler. Gelişmiş seçenekler bölümünden alt kısımda bulunan YOUTUBE’DAN SİL butonuna tıklayarak videoyu silebilirsiniz. Youtube Video Silme Google verilerine göre 14 Şubat 2005 tarihinde kurulan ve sosyal video paylaşım platformu olan Youtube’da yüklediğiniz videoları silmek istiyor, nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız, Youtube Video Silme adlı makaleyi okuyabilirsiniz. Meraklikadinlar.com adresindeki kullanıcılar, yanıtlarına buradan ulaşabilirler.

Dikkat edilmesi gereken ilk kritik nokta, sadece kendi videolarınızı silebilmenizdir. Diğer bir detay ise, videolarınızı sildikten sonra geri alamayacağınızdır. Eğer tekrar yüklemek isterseniz veya videoyu farklı bir platformda kullanacaksanız, videoyu indirmenizi ve bir yere depolamanızı öneririz.

Telefondan Youtube Video Silme işlemi için ise, Youtube mobil uygulamasını indirmeniz gerekmektedir. Videoları sadece mobil uygulamadan silebilirsiniz. Android – iOS için uygulamayı indirdikten sonra Gmail hesabınız ile açtığınız Youtube studio hesabınıza giriş yapmanız gerekiyor. Açılan menüden Videolar kısmına tıklamanız gerekiyor. Daha sonra silmek istediğiniz videonun Düzenle ikonuna tıklayın ve açılan sekmelerden Gelişmiş Ayarlar sekmesine girerek en altta bulunan YOUTUBE’DAN SİL butonuna tıklayın. Bu şekilde iOS ve Android cihazlarınızdan Youtube videolarınızı silebilirsiniz. Technodoc.com.tr kullanıcıları, Youtube Video Silme konusunda Youtube Stüdyo uygulamasını kullanarak videolarını kaldırabilirler.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal